Golden Rose'dan güzelliğe ilk adım

Golden Rose, mükemmel makyaj için gerekli adımları gerçekleştirmeden önce, küçük hileler gerektiren cilt lekelerinizi ve pürüzleri kapatmayı kolaylaştırıyor.

Golden Rose'dan güzelliğe ilk adım

Renkli kozmetik trendinin öncüsü Golden Rose, makyajda pürüzsüz bir cilt için gerekli olan ürünlerinin arasında bulunan ve güçlü kapatıcılık içeriklerini barındıran Golden Rose Kapatıcı Serisi ile kusursuz makyajınızın ilk adımını atabileceksiniz.
 
Yorgunluk, stres ve uykusuzluk gibi sebeplerle oluşan göz altı morluklarını, cilt lekelerini ve pürüzleri ortadan kaldırabilmeniz için üretilen Golden Rose Kapatıcı Serisi, kullanım tercihinize ve ihtiyacınıza göre Golden Rose Likit Kapatıcı ve Golden Rose Stick Kapatıcı olmak üzere farklı alternatifleriyle sunuluyor.
 
Farklı renk seçenekleriyle her cilde uygun renkleri bulunan Golden Rose Likit Kapatıcı’nın kapatıcı özelliği ve yumuşak dokusuyla, makyajınıza cildinizdeki bütün kusurları örterek başlayabilirsiniz. Üstelik özel aplikatörüyle uygulaması da çok kolay ve pratik.
 
Yoğun kapatıcılık sağlayan Golden Rose Stick Kapatıcı, cildinizdeki renk değişimlerini, koyu halkaları ve ince çizgileri saklayıp kapatır. Golden Rose Stick Kapatıcı, 5 farklı renk seçeneğiyle ve kremsi yapısıyla, özellikle cildinizin en hassas bölgesi olan göz çevresinde sürtünme yaratmadan uygulanabiliyor.
 
Türkiye’nin her yerindeki Golden Rose Kiosk ve Shop’larından satın alabileceğiniz Golden Rose Likit Kapatıcı’nın fiyatı 15.40 TL, Golden Rose Stick Kapatıcı’nın fiyatı 8.90 TL.
 
Golden Rose’un tüm ürünlerini bir arada görebilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için www.goldenrose.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
  

Yorumlar