Kil mucizesiyle sağlıklı ve parlak yüzler

Her kadının hayali pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt. Parlak ve arınmış bir cilde sahip olmak Dermokil kil maskesiyle hayal olmaktan çıkıyor. Kolayca uygulayabileceğiniz Dermokil kil maskesi, 10 dakika içerisinde tüm yüzünüze işliyor.

Kil mucizesiyle sağlıklı ve parlak yüzler

Dermokil ‘her kadın güzeldir’ felsefesinden yola çıkıyor ve kadınların var olan güzelliklerini kilin doğal ve mucizevi etkisi ile taçlandırıyor. Dermokil Maske, içeriğindeki doğal kil özleri ve vitaminler ile cildi kirden arındırırken, cildin beslenmesine de yardımcı oluyor. Ayrıca ilerleyen yaşlarda oluşan kırışıklıkları hafifleterek genç ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

Cilt sağlığı ve güzelliği için kullanılan doğal maddeler arasında en etkilisi olarak gösterilen zengin kil minerallerinin cilde çeşitli faydaları bulunuyor. Dermokil kil maskesi, ilk kullanımdan itibaren sadece 10 dakikada, cildinizi siyah noktalar, akneler, ölü hücre ve lekelerden arındırıyor. Cildin nefes almasını ve pürüzsüzleşmesini sağlıyor. 

İçerdiği zengin mineraller ve antiseptik özelliği ile kil, cildi ölü hücrelerden arındırarak dokulara daha fazla oksijen gitmesini sağlıyor. Normal, kuru, yağlı ve akneli olmak üzere 4 farklı çeşidi bulunan Dermokil kil maskelerinden, cilt tipinize göre dilediğiniz maskeyi seçebilirsiniz. İçeriğinde yer alan bitki özleri (Demir, Magnezyum, Kalsiyum, Bakır, Fosfor)  ve A,B,E vitaminleri, cildi temizleyerek cildin ihtiyacı olan nemi kısa sürede geri kazandırıyor. Cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı derinlemesine sağlayan Dermokil maske, aynı zamanda cilt hücrelerinin yenilenmesini hızlandırıyor.

Uygulama Şekli: Temiz yüze kalın bir tabaka halinde uygulanmalı, gözler hassasiyetle korunmalıdır. Yüze uygulandık 10 dakika sonra kuruyan maske ılık su ile yıkanıp cilt temizlenmelidir.

Tüm seçkin eczanelerden elde edebileceğiniz Dermokil Maske için tavsiye edilen satış fiyatı 37 TL’dir.

Yorumlar