Pantene Doğal Sentez Serisi

Saçlarda doğanın verdiği güzelliği ortaya çıkarmak için Pantene Doğal Sentez Serisi ile dört adım yeter!

Pantene Doğal Sentez Serisi

Doğa ve bilimin güçlerinin birleşmesinden yola çıkılarak geliştirilen dört adımlı Pantene Doğal Sentez Serisi, saç bakımını gerçek bir ritüele dönüştürüyor. Saçların güzelliğini ve canlılığını ortaya çıkaran Pantene Doğal Sentez Serisi, saçı kökten uca besleyerek tarama ve şekillendirmeden oluşan yıpranmalara karşı 30 kata kadar daha güçlü saçlara sahip olunmasını sağlıyor.

Pantene’in Marka Elçisi başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün, Pantene Doğal Sentez serisi ilgili deneyimlerini paylaştığı basın buluşmasında; “Pantene Doğal Sentez serisi, saçlarımıza da cildimiz kadar iyi bakmamız gerektiğini öğretti bana... Saçımı besleyip onarmak için artık haftada bir ya da iki kez mutlaka saç maskesi uyguluyorum. Gün içinde ise saçımı dış etkilerden korumak için güçlendirici serum kullanıyorum. Bu dört adımlık bakım artık benim saç bakım ritüelim oldu” dedi.


1. Arındırma

Pantene Doğal Sentez Şampuan

İçerdiği Cassia çiçeği özleriyle saçı temizliyor, tarama ve şekillendirmelerden kaynaklanan yıpranmalara karşı koruyor. Islak saçlara uygulanıp, masajla köpürtüldükten sonra iyice durulanmasını öneren Pantene Saç Bakım ARGE Direktörü Steve Shiel, “Gerekirse tekrarlayın ve en iyi sonucu almak için Pantene Doğal Sentez Saç Kremi ve bakım ürünleriyle birlikte kullanın” diyor.
 
2. Bakım Yapma

Pantene Doğal Sentez Saç Kremi

Her yıkamada Pantene Doğal Sentez Şampuan’dan sonra kullanılmak üzere özel geliştirilmiştir. Pantene Doğal Sentez Saç Kremi, her bir saç telini kaplayarak saçı kökten uca güçlendiriyor. Pantene Doğal Sentez Saç Kremi’nin her yıkamada kullanılabileceğini söyleyen Steve Shiel, ıslak saça şampuandan sonra, uçlardan başlayarak uygulanmasını ve iyice durulanmasını öneriyor. 
 
3. Onarma

Pantene Doğal Sentez Onarıcı Yoğun Bakım Maskesi

Saçı derinlemesine besler, onarır ve ileride oluşabilecek yıpranmalara karşı koruyor. Haftada bir kez ıslak saça şampuandan ve saç kreminden sonra uygulanmasını öneren Steve Shiel, 2 dakika bekletip durulanmasını öneriyor. Pantene Doğal Sentez Onarıcı Yoğun Bakım Maskesi 10 kat besleyici içeriğiyle yıpranma işaretlerini onarmaya yardımcı oluyor.
 
4.  Koruma

Pantene Doğal Sentez Güçlendirici Serum

Pantene Doğal Sentez Güçlendirici Serum’un akışkan ve hafif formülü, saçların güçlü, ipeksi ve pürüzsüz olmasını sağlıyor. Taramayı kolaylaştırması ve elektriklenmeyi azaltması için saç nemliyken de kuruyken de uygulanabileceğini söyleyen Steve Shiel, “Şampuan ve saç kreminden sonra nemli saça bir ceviz büyüklüğünde sürüp eşit şekilde dağıtın ve durulamayın, saçlarınız istediğiniz biçimde şekillenecektir” diyor.

Yorumlar