Sephora'da eskiyi getir, yeniyi götür kampanyası!

Sephora’nın makyaj severler tarafından büyük ilgi gören değişim kampanyası ile eski makyaj ürünlerini muhteşem Made in Sephora markalı yeni ürünlerle değiştirmenin tam zamanı!

Sephora'da eskiyi getir, yeniyi götür kampanyası!

Dünyaca ünlü kozmetik zinciri Sephora, kozmetik severleri mutlu edecek “Eskiyi getir, yeniyi götür” kampanyasına bu yılda devam ediyor. 30 Eylül – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında tüm Sephora mağazalarında geçerli olacak “Eskiyi getir, yeniyi götür” kampanyası ile eski makyaj ürününü getirenler, Made in Sephora markalı dilediği makyaj ürününe %30 indirimle sahip olma fırsatını yakalıyor.

Sephora dışında herhangi bir markaya ait eski makyaj ürününü getiren makyaj tutkunları, yepyeni Made in Sephora markalı makyaj ürüne kavuşuyor. Kampanyadan yararlanmak için Sephora sadakat kart sahibi olmak veya alışveriş anında sadakat kart açtırmak yeterli oluyor.

Kampanya katılım koşulları:

·         Kampanya 30 Eylül – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında geçerlidir.

·         Bir kişi kampanya süreci boyunca toplam 5 adet Sephora markalı ürün satın alabilir.

·         Sephora markası hariç herhangi bir markaya ait makyaj ürününü getirenler, % 30 indirimle Sephora markalı makyaj ürüne sahip olma şansı yakalıyor.

·         Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Sephora sadakat kart sahibi olması ya da alışveriş esnasında açtırması gerekiyor.

·         Kampanya, başka promosyonlarla birleştirilmiyor.

·         Kampanya sadece Made in Sephora markalı makyaj ürünlerinde ve makyaj fırçalarında geçerlidir.

·         Değişim için getirilen eski ürünün oje ve fırça hariç makyaj ürünü olması ve orijinal boy olması gerekmektedir.

·         Makyaj paleti, kofre ve ojeler kampanya kapsamına girmiyor.

·         Bir ürün karşılığında bir ürün değişimi yapılıyor.

·         Değişim için getirilen eski ürün Sephora marka olmamalıdır.

 

Yorumlar