Seyahat çantanızda bulunsun

Yaz boyu ışıldamak isteyen kadınlar seyahat çantalarından Panasonic kişisel bakım ürünlerini eksik etmiyor.

Seyahat çantanızda bulunsun

Köpüklü/kuru teknolojisiyle duşta epilasyon imkanı sunan ve vücut bakımını bir keyfe dönüştüren  Panasonic kişisel bakım ürünleri, kablosuz kullanım özelliği, kompakt tasarımı ve pratik kullanımıyla tatilseverlerin bir numaralı tercihi konumunda. Panasonic kişisel bakım ürünleri bavulda oldukça az yer kaplıyor, böylece hem eşiniz  herkes güzelliğini ve şıklığını tatilde bile koruyabiliyor.

Kadınlar için teknolojinin rahatlığı, suyun ferahlığı

Panasonic WD22 epilatör köpüklü epilasyon keyfi sunuyor. Köpükle epilasyon yapmak için duş jelini epilatörün disklerinin üzerine sıkmak yeterli oluyor. Sonrasında suyun altında diskler dönmeye başlayınca kendiliğinden köpük oluşuyor. Epilasyon esnasında köpükle temas eden tüyler havaya kalkıyor ve çok daha kolay ve hızlı alınıyor. Cildin su ve köpükle teması sonucunda açılan gözenekler sayesinde daha yumuşak ve pürüzsüz bir sonuç elde ediliyor.%100 suya dayanıklı WD22, paslanmaz ve suyun altında da çalışabilen sistemi sayesinde son derece güvenli. Ayrıca WD22’nin çift disk teknolojisi de epilasyonun %40 daha hızlı ve kolay olmasını sağlıyor. 48 cımbızlı WD22, en kısa ve ince tüyleri bile kolaylıkla alıyor. Lityum iyon bataryaya sahip WD22, hızlı şarj özelliğiyle 1 saat içinde şarj olabiliyor ve 40 dakikaya kadar kablosuz kullanılabiliyor. Kullanım sonrasında başlıklar kolaylıkla çıkarılabiliyor ve akan su altında yıkanabiliyor.

Panasonic WD22 Epilatör:109 TL (KDV dahil)

Tatilin her günü farklı bir saç şekli

Panasonic HW11 saç şekillendirici dalgalı ve düz saç şekilleri yapabiliyor. HW11’de ayrıca orta boyda bukleler yapmak için ayrı bir başlık bulunuyor. Panasonic saç şekillendiricileri sayesinde her gün farklı bir saçla görünüşünüze renk katın.  Çabuk ısınan Panasonic HW11 saç şekillendiricisinde bulunan 5 seviyeli LED göstergesi,  saç şekillendiricinin ne kadar ısındığını gösteriyor. HW11, seramik kaplı plakaları sayesinde saça zarar vermiyor ve her yere taşınabilir boyutta olması ile ideal bir tatil arkadaşı olarak öne çıkıyor.  

Panasonic HW11 Fiyatı: 109 TL (KDV dahil

 

Yorumlar