SHISEIDO inceltici krem ile yaza formda girin!

Kozmetik dünyasının dev markalarından Shiseido, yaz aylarına sıkı bir vücutla girmek isteyenlere özel bir ürüngeliştirdi.

SHISEIDO inceltici krem ile yaza formda girin!

Kozmetik dünyasının dev markalarından Shiseido, yaz aylarına sıkı bir vücutla girmek isteyenlere özel bir ürün geliştirdi. Advanced Body Creator serisine ait olan Super Slimming Reducer, güçlü incelme ve selülit önleyici etkisiyle yazın favori ürünleri arasında yer alacak.

Selülitlerinizden kurtulmak ve yaza sıkı bir vücutla girmek ister misiniz? Shiseido’nun Advanced Body Creator serisinde yer alan Super Slimming Reducer, tüm bu ihtiyaçlar için geliştirildi. Güçlü incelme ve selülit önleyici etkisi yanı sıra, cilt tonunu da düzenleyerek sıkılaştıran nemlendirici jel krem tüm cilt tipleri için uygun.

Düzenli kullanıldığında ciltte sıkılaşma ve cilt yüzeyinde düzelme sağlanırken, hatların yeniden şekillendirilmesine yardımcı olur. Etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış olan ürün Fat Fighting (Yağla savaşan) Kapsüller ve aromakolojik SLM sayesinde yağların yakılması ve fazla yağların birikmesini engellemeye yardımcı olur. Serinlik hissi verir ve cilt tonunu düzenler. Cilt yüzeyi pürüzsüzleşip sıkılaşırken, ciltteki çukurlu görünüm gözle görülür şekilde azalır.

Tamamen emilene kadar kalça, bel ve üst kolların alt kısımları gibi selülit oluşumuna eğilimi olan bölgelere masaj yaparak uygulayın. Optimum etki ve aromakolojik koku keyfi için günde iki defa kullanın.

250 ml Ürün
fiyatı : 209 TL

shiseido-inceltici-krem.jpg

Yorumlar