Yoga Festivali yenilenmeniz için bir fırsat!

Hem Yoga, hem dinlence, hem eğlence diyenler için müthiş fırsat 21-22 Martta Kocaeli Başiskele’de eşsiz körfez manzarasıyla, lüks ve konforuyla, denize sıfır Wellborn Luxury Hotel’de.

Yoga Festivali yenilenmeniz için bir fırsat!

Yoga Academy her ay şehirden uzakta, doğada düzenlediği Yoga Festivallerinde, bilimsel uygulanan gerçek Yoga tekniklerini topluma rakipsiz bir süreklilikle sunuyor. Bu ayki mekan İstanbul’a komşu Kocaeli. Hem Yoga, hem dinlence, hem eğlence diyenler için müthiş fırsat 21-22 Martta Kocaeli Başiskele’de eşsiz körfez manzarasıyla, lüks ve konforuyla, denize sıfır Wellborn Luxury Hotel’de.

Türkiye’den dünyaya açılan ilk ve tek Yoga okulu Yoga Academy’nin bu ayki festivaline de hem yurdun dört bir yanından hem de yurtdışından pek çok Yoga sever katılıyor. 

Programda Yer Alan Çalışmalar

Yoga Academy’nin kurucusu ve Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı Akif Manaf  önderliğinde Çakra (Enerji Merkezleri) teknikleri uygulanacak. Yoga Academy eğitmenlerinin verdiği Nefes Teknikleri, Meditasyon, Biyoenerji Teknikleri ve Gevşeme Teknikleri çalışmaları da yapılacak. Yoga alanında referans nitelikli 37 kitabı ile en uzman, araştırmacı ve tecrübeli kişi Akif Manaf ile aynı zamanda “Tüm Sorulara Cevaplar” içerikli İnteraktif Söyleşi de gerçekleşecek.

Büyük Üstad eşliğinde yapılacak dört çakra çalışmasında Çakralarımızı arındırıp, bu Çakralarla ilgili organların sağlık kazanmasını sağayacağız. Meditasyon çalışması ile zihnimizi arındırıp, konsantrasyonumuzu geliştireceğiz. Nefes Teknikleri ile akciğerlerimizi arındırıp, yaşam enerjmizi yükselteceğiz. Biyoenerji Teknikleri ile auramızı temizleyip, Gevşeme Teknikleri ile tüm stresimizi ve yorgunluğumuzu atacağız. 

Ayrıca, Yoga Academy eğitmenleri tarafından hazırlanan muhteşem esneklikte ve yaratıcılıkta Yoga Koreografi gösterileri, dansları ve şarkıları da festivale renk katacak. 

FESTİVAL PROGRAMI:

Yoga Festivali Tarihi : 21-22 Mart 1 gece 2 gün. 

Çalışmalar:  Paramahamsa Yogaçarya Maha Yogi Akif Manaf yönetiminde,


21 Mart Cumartesi

11.00 Muladhara (kök) Çakra çalıştırma teknikleri - Özgüvenin geliştirilmesi

Bu Çakra aktif ve uyumlu çalıştığında birey dünyayla ve dünyada bulunan varlıklarla derin ve pozitif bir ilişki kurar.
12.30 Kahvaltı
15.00 Gevşeme Teknikleri - Pratik çalışma
17.00 Svadhisthana (pelvis) Çakra çalıştırma teknikleri - Yaratıcılığın geliştirilmesi 

Bu Çakra aktif ve uyumlu çalıştığında yaşamın ve duyguların doğal akışı gerçekleşir, birey başkalarına doğal davranır ve kendini açar.  
18.45 Akşam Yemeği
20.00 Tüm Sorulara Cevaplar - Büyük Üstad ile sohbet
23.00 Meditasyon

22 Mart Pazar

07.00 Nefes Teknikleri

08.00 Manipura Çakra çalıştırma teknikleri - Kararlılığın geliştirilmesi

Bu Çakra aktif ve uyumlu çalıştığında birey önce kendisini kabullenmeyi sonra da başkalarını kabullenmeyi öğrenir.
10.00 Kahvaltı
11.30 Yoga Academy antrenörleri ve antrenör adayları toplantısı
12.00 Merkez yöneticileri toplantısı
13.30 Biyoenerji Teknikleri- Pratik çalışma
15.00 Anahata Çakra çalıştırma teknikleri - Sevginin geliştirilmesi

Bu Çakra aktif ve uyumlu çalıştığında birey önce kendini sevmeyi, sonra başkalarını sevmeyi, affetmeyi ve kendini başkalarına vermeyi öğrenir.

Yoga matlarınızı ve kalın giysilerinizi getirmeyi unutmayınız.

Fiyatlar ve ayrıntılı bilgi için:
 www.yogaacademy.com.tr 
 info@yogaacademy.com.tr
 

Yorumlar