Buzun cilde faydaları daha sağlıklı bir görünüm için...

Buzun cilde faydaları neler? Cilt bakımı ve güzellik uygulamaları arasında yer alan buz uygulamasını duymuş muydunuz? İşte cilt bakımının yeni mucizesi buz!

Buzun cilde faydaları daha sağlıklı bir görünüm için...

Cildimizin daha güzel ve sağlıklı görünmesi için her yolu deniyoruz. Bunlar arasında oldukça ekonomik olan buz uygulamasını duymuş muydunuz? Hem pratik hem de ekonomik olan bu uygulamayı evde kendiniz yapabilirsiniz. Cilde inanılmaz faydaları bulunan buz uygulaması cildinizin daha sağlıklı ve genç görünmesini sağlıyor. Elmaelma.com olarak sizlere buzun cilde olan bilinmeyen faydalarını hazırladık. İşte buzun cilde faydaları! 

GÖZENEKLERİ SIKILAŞTIRIYOR 

Cilde buz uygulamak oldukça faydalıdır. Gözenekleri sıkılaştırmasından tutun da göz altı torbalarını azaltmasına kadar pek çok konuda yardımcı olmaktadır. Buz aynı zamanda cildimizde mevcut olan özellikle göz kenarlarında beliren yağ bezelerini de ortadan kaldırmaktadır. 

KIRIŞIKLIK OLUŞUMUNU AZALTIR 

Buz cildin kaybettiği nemi de geri kazandırmaktadır. Özellikle ciltte tahriş olmuş bölgeler varsa onarılmasına yardımcı olmaktadır. Buzun cilde olan faydalarını saymakla bitiremiyoruz. Buz aynı zamanda kırışıklık oluşumunu durdurmaktadır. Cilde ışıltılı kazandırır ve daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. 

DAHA SAĞLIKLI BİR GÖRÜNÜM İÇİN... 

Cilde buz uygulamak oldukça faydalıdır. Buzun maliyeti çoğu kozmetik ürünün aksine oldukça ucuzdur. Cildinizde gözle görülür bir değişiklik istiyorsanız günde yarım saatinizi yüzünüze buz uygulamaya ayırmalısınız. Buz uygulaması ile cildiniz daha sağlıklı bir görünüme kavuşacaktır. 

CİLDE BUZ NASIL UYGULANIR?

Cilt temizliğinizi tamamladıktan sonra buz küplerini yüzünüze dairesel hareketlerle uygulayın. 10 dakika boyunca buzları yüzünüze uygulayın ve 2 dakika ara verin. Bu uygulamayı 3 kez tekrarlayın.

 

 

Yorumlar