Cinsel hayatı ne renklendirir? Cinsel hayatı canlandıracak aksesuarlar nelerdir?

Sıradanlaşmış cinsel hayatınıza biraz renk mi katmak istiyorsunuz? Bu aksesuarlara bir şans verebilirsiniz!

Cinsel hayatı ne renklendirir? Cinsel hayatı canlandıracak aksesuarlar nelerdir?

İlişkilerde yıllar içinde görülen bir durumdur cinsel hayatın sıradanlaşması. Çiftler birbirinden aynı şekilde etkilenmeye devam etmeyebilir ve bu cinsellik esnasında ortaya çıkabilir. bu gibi durumlar için size alternatif yöntem önerilerimiz var hanımlar! Seks aksesuarları. Cinsel hayatınızı yeniden canlandırmak istiyorsanız aralarından birini seçip deneyebilirsiniz...

Love ring: İlişki sırasında erkeğin penisinin üzerine taktığı, kadının daha çok zevk almasını sağlayan aksesuar.
Paddle: Seks oyuncağı olarak tasarlanan küçük kırbaca benzer aksesuar.
Cat suit: Tüm vücudu saran tulum şeklinde tayt takımı.
Pastıes: Göğüs uçları için üretilen bantlar. Püsküllüden yıldız şeklinde olana kadar birçok farklı çeşidi mevcut.
Smartballs: Vajinal ve pelvik kaslarınızı güçlendirmek için ideal bir aksesuar.
Gag: İleri düzey seks fantezileri için ağza takılan bir aparat.

Vibratör

Uzun süre ilişki yaşamayan kadınlar için idealdir. ‘Tak fişi, bitir işi’ tarzı geceler yaşatabilir.  Problem yaşıyorsanız, orgazm olmaya alışmak için vibratörü deneyebilirsiniz. O bir sevgili değildir. Tamam, size bir erkeğin varlığını derinden hissettirebilir ama sevgiliyle karıştırmamak gerekir, yoksa kaprisli erkeklere ne gerek var dedirtip bağımlılık yapabilir. Daha masum bir deneyim için, vibratörünüzü masaj aleti olarak kullanmayı deneyebilirsiniz. 

Özel iç çamaşırları

Titreşimli ve uzaktan kumandalı iç çamaşırınız sıkıcı bir toplantıyı, ciddi bir yemeği veya upuzun bir yolculuğu anında bambaşka bir şekle dönüştürebilir. Hatta bir rivayete göre geçtiğimiz yıllardaki bir Oscar törenine giderken Angelina Jolie bu iç çamaşırlarından giymiş ve kumandayı da Brad Pitt’e vermiş. Siz de sevgilinizin eline böyle bir kumanda vererek, ona hayatının en ateşli sırrını sunabilirsiniz.   

Kelepçe

Sevgilinizi yatağa hapsetmek için en etkili yöntem olabilir. 
Kelepçeyi yatak başına tutturmak, onun hareketlerini iyice kısıtlayacağından fantezinizi daha da heyecanlı hale getirecektir. Eğer ona sinirliyseniz, bu fanteziden uzak durun. Onun yatakta öyle çaresizce yatması içinizdeki, ‘Temel İçgüdü’yü ortaya çıkarabilir, dikkat!  

Seks zarları

İki tane zarı alın (mümkünse büyük boy zar olsun). 6 tane vücut bölgesi (göz, kalça, göğüs, dudak vb.) seçip zarlardan birinin 6 yüzüne bu kelimeleri yazın. Diğer zar için 6 tane eylem seçin (öpmek, yalamak, gıdıklamak vb.) Onları da o zarın 6 yüzüne yazın. Sevgilinizle sırayla zar atıp çıkan eylemi gerçekleştirerek kendi erotik oyununuzu yaratın.

Maskeli Gece

Uyku bandınızı sevgiliniz için maske olarak kullanın. Bandı sevgilinizin gözlerine takın ve onun çevresini görememesinin verdiği adrenalini sizin sürprizlerinizin adrenaliyle birleştirin. Heyecan dolu bir gece yaşayın.

Yorumlar