En çok seks yapılan saat aralığı kadınlar 9'dan sonra...

En çok seks yapılan saat aralığı kaçtır? Yapılan araştırmada kadınlar ve erkeklerin en çok seks yapmak istedikleri zaman açıklandı. İşte merak edilenler!

En çok seks yapılan saat aralığı kadınlar 9'dan sonra...

Yapılan araştırmalara göre kadınların ve erkeklerin seks yapmak istedikleri saatlerin farklı zaman dilimleri olduğu ortaya çıktı. İki cinsiyetin tercihleri arasında büyük farklılıklar yaşanıyor. Peki en çok seks yapılan saat aralığı kaçtır? Kadınların en çok seks yapmak istediği saat kaç? Erkeklerin en çok seks yapmak istediği saat kaç? İşte tüm merak edilenleri cevabı elmaelma.com'da. 

ŞAŞIRTICI SONUÇLARA ULAŞILDI 

İngiltere'de bir seks oyuncağı üreticisinin yaptığı araştırmada, kadın ve erkeklerin en çok hangi saatlerde seks yapmak istedikleri sorusuna cevap arandı. 2 bin 300 kişi üzerinde gerçekleştirilen araştırmada, şaşırtıcı sonuçlara ulaşıldı.
Araştırmaya katılan her 4 kadından biri gece 11 ile 2 saatleri arasında seks yapma arzularının en yüksek seviyesine ulaştığını belirtti. Bu 3 saatlik pencerede, 23:21 saati kadınların en çok seks yapmak istedikleri vakit olarak ortaya çıktı.

ERKEKLERDE BU SAAT SABAH 6 İLE 9 ARASI!

Erkeklerde ise yüzde 28 oranında en çok seks yapmak istenilen saat dilimi sabah 6 ile 9 arasında olarak açıklandı. Erkeklerin cinsel arzularının en üst noktaya çıktığı sabah saat 7:54'te kadınların sadece yüzde 11'inin bu saatte kendini tutkulu hissettiği belirtildi.

KADINLAR GECE SEKS YAPMAYI TERCİH EDİYOR 

Araştırmanın sonucunda erkeklerin kahvaltıdan bile önce ilk yapmak istedikleri aktivitenin seks olduğu, kadınların ise gece her şey bittikten sonra seks yapmayı tercih ettikleri açığa çıktı.

 

KAYNAK: VATAN

Yorumlar