Britney Spears ile 'Twister Dance'

Yeni Twister Dance, Britney Spears’ın 'Till the World Ends' hit parçasının özel olarak hazırlanmış bir remiksini de içeriyor!

Britney Spears ile 'Twister Dance'

Pop ikonu Britney Spears’ın reklam yüzü olduğu, Hasbro’nun yeni oyunu Twister Dance ile herkes çılgınca dans edecek. Twister Dance günümüzün en iyi dans müziklerini Twister daireleri ile birleştiriyor ve genç kızlara günümüzün hit dans şarkılarında nasıl dans edeceklerini öğretiyor. Aynı zamanda, Britney Spears’ın 'Till the World Ends' şarkısının özel olarak düzenlenmiş Twister remiksini de içeriyor!

Britney Spears Hasbro’yla yaptığı bu işbirliğiyle ilgili şöyle bir açıklama yaptı: “Küçüklüğümden beri dans her zaman hayatımın önemli bir bölümünü oluşturdu ve Twister Dance’i gördüğüm anda bunun bir parçası olmak istedim. Aynen benim oğullarım gibi bütün çocukların Twister dairelerinin üzerinde dans etmeye bayılacağına eminim. O kadar eğlenceli ki!”

Spears’ın hit parçasının özel olarak düzenlenmiş remiksinin yanı sıra oyun kutusunda, televizyon reklamlarında ve 2012 sonbaharında yayınlanacak dans figürlerini gösteren videolarda da Spears’i görüyor olacaksınız!

Twister Dance ile kızlar aynı zamanda Ke$ha ve Willow Smith’in şarkıları ve 'Caught up in a Twister' adlı özel olarak hazırlanmış Twister Dance şarkısının ritimleri ile de dans edebilecek. Ayrıca oyuncular kendi mp3 çalarlarını dans konsoluna bağlayarak kendi istedikleri müziklerde de dans edebilecek.

Twitter Dance, 2012 sonbaharında satışa sunulacak.

Yorumlar