Brother Max'den ödüllü ateş ölçer

Bebeklerde ve çocuklarda ateş; olası hastalıkların en önemli habercisi. Doğru ve hızlı ateş ölçümü ile erken müdahale imkanı doğuyor ve bu sayede hastalıklar kontrol altına alınabiliyor.

Brother Max'den ödüllü ateş ölçer

Bebeklerin hastalık habercisi olan ateşlerini ölçmek için kullanılan termometreler sürekli yenileniyor. Brother Max’in ödüllü üç fonksiyonlu termometresi; alından ya da kulaktan sadece bir saniyede ölçüm yapıyor. Özel muhafazası sayesinde ucu kirlenmeyen ürün, her ölçüm için ayrıca filtre satın almak zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor. Karanlıkta kolay okunabilen, kendiliğinden aydınlatmalı iç yapısının yanı sıra; Brother Max termometre normal konumda bırakıldığında da bebek odanızın ısısını ölçüyor. Sabitleyici ayağı ile herhangi düz bir zemine konumlandırılabilen veya özel çift taraflı bantı ile duvara sabitlenebilen Brother Max termometreyi; özel seyahat kabı sayesinde de rahatlıkla çantanızda taşıyabilirsiniz.

Opera İstanbul hakkında:

Opera İstanbul, dünyanın en gözde bebek markalarını, dünya ile aynı anda Türk tüketicisi ile buluşturmaktadır. Uluslararası üne sahip 20 markanın Türkiye distribütörlüğünü yürüten Opera İstanbul, Türkiye çapındaki uzman bayi ağı ile Türk annelerine en iyiyi sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Opera’nın ürün gamı, bebek arabasından, oto koltuğuna, termometreden, oyuncağa, kangurudan, beslenme gereçlerine, ana kucağından, oyun parkına, çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

Yorumlar