Çocuklar Pepee bebeklerine kavuşuyor!

Pepee bebekleri çocuk sağlığı göz önünde bulundurularak birinci kalite nayleks ve velvua kumaşlardan üretiliyor ve tüm sağlık testlerine uygunluğu belgelendirilmiş olarak raflardaki yerini alıyor.

Çocuklar Pepee bebeklerine kavuşuyor!

Türkiye'nin 'İlk Milli Çizgi Film Kahramanı Pepee' ve arkadaşlarının bebekleri çocuklarla buluşmaya hazır… Kısa sürede çocukların hatta çocuklar kadar büyüklerin de sevgilisi haline gelen Pepee, TRT Çocuk kanalında beğeniyle izleniyor. Maceradan maceraya koşan Pepee, kardeşi Bebee, arkadaşları Zulu ve Kaliş ile teyzesinin kızı Şila’nın bebekleri çocuklardan büyük ilgi görüyor.

Pepee bebekleri Neco Toys güvencesi ile üretiliyor

Pepee çizgi film kahramanlarının oyuncakları kaliteli dünya markalarının da Türkiye lisansiyerliğini yapan ve Türk tüketicisi ile buluşturan Neco Toys kalite ve güvencesi ile üretiliyor. Avrupa Komisyonu Oyuncak Güvenliği Direktifine uygun olarak üretim yapan Neco Toys’un tüm ürünleri CE belgesi sahibi…

Pepee’nin bebeği 29.90, Şila 22,50, Bebee 19,90, Zulu 17,90 ve Kaliş ise 8,95 TL’den satışa sunuluyor. Pepee çizgi film kahramanlarının bebekleri www.dusyerisanalmagaza.com ve yanı sıra Türkiye genelindeki Loco Poco, Armağan Oyuncak, Toyzz Shop ve tüm seçkin oyuncak satış mağazalarında Pepee hayranlarını bekliyor.

Yorumlar