Doll minik yıldızlarını arıyor!

Çocuğunuzun Doll moda çekimlerinin yıldızı olmasını ister misiniz? Kanz ve S&D mağazalarında satışa sunulan Doll markasının moda çekimleri için minik yıldızlar aranıyor.

Doll minik yıldızlarını arıyor!

Siz de çocuğunuza unutulmaz bir hatıra vermek istiyorsanız, Kanz Türkiye facebook sayfasında çocuğunuzun yaşını, portre ve boy fotoğrafını paylaşın, minik yıldızınızı parlatın!

Doll minik yıldızlarını arıyor!

Çocuğunuzun Doll moda çekimlerinin yıldızı olmasını ister misiniz? Kanz ve S&D mağazalarında satışa sunulan Doll markasının moda çekimleri için minik yıldızlar aranıyor. Siz de çocuğunuza unutulmaz bir hatıra vermek istiyorsanız, Kanz Türkiye facebook sayfasında çocuğunuzun yaşını, portre ve boy fotoğrafını paylaşın, minik yıldızınızı parlatın!

Yüz yıldan uzun süredir bebeklerinizi ve çocuklarınızı yılın dört mevsimi koruyan Doll, rengarenk ürünleriyle hayatınızı renklendirmeye ve kolaylaştırmaya devam ediyor.

Kanz ve S&D mağazalarında bebek arabaları, park yataklar, oto koltukları ve daha onlarca çeşit ürünüyle beğeninize sunulan Doll markası yeni katalog çekimleri için minik yıldızlar arıyor.

Çocuğunuzun Doll moda çekimine katılması için yapmanız gereken tek şey Kanz Türkiye facebook sayfasına girerek, bir boy, bir de portre fotoğrafını, çocuğunuzun yaşıyla birlikte paylaşmak. 0-4 yaş arasında olan ve İstanbul’da yaşayan takipçilerin başvurularının değerlendirileceği kampanyada sonuçlar 2 Nisan Pazartesi günü facebook sayfasından açıklanacak.

Yorumlar