Rasch ile her çocuğun bir serüveni var

HannaHome’un temsilciliğini yaptığı trendleri belirleyen duvar kağıdı markası Rasch’ın Villa Coppenrath koleksiyonu çocuklarını çok mutlu edecek.

Rasch ile her çocuğun bir serüveni var

HannaHome’un temsilciliğini yaptığı trendleri belirleyen duvar kağıdı markası Rasch’ın Villa Coppenrath koleksiyonu, çocuk odaları için özel olarak tasarlanmış modern ve heyecan verici seçenekler sunuyor.

Duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch markasının geniş bir yelpazede hazırladığı yeni çocuk koleksiyonu Villa Coppenrath, modern desenleri ve farklı stilleri ile çocukların dünyasına neşeli, renkli ve eğlenceli kapılar açıyor.

Çiçekler, midilliler, korsan gemileri, eğlenceli serüvenler, lisanslı karakterler… Desen çeşitliliği ile 0-12 yaş grubu arasındaki tüm çocuklara hitap eden koleksiyonda kız çocukları için özel olarak tasarlanmış olan lisanslı Rebella ve The Princess Lillifee serisi pembe başta olmak üzere lila ve mor renklerinin birçok tonunu barındırırken, prenses ve arkadaşlarının maceraları, duvarlarda minikler için yeni hayal pencereleri açıyor. Erkek çocukları için tasarlanan Capt’n Sharky serisi ise minikleri birbirinden heyecanlı deniz maceralarına çıkarıyor.

Villa Coppenrath koleksiyonu tüm Rasch duvar kağıtlarında olduğu gibi Avrupa Kalite RAL sertifikasına sahip. İnsan sağlığına zarar verebilecek hiçbir madde içermeyen Rasch duvar kağıtları bu özelliği ile aileler için çocuklarının odalarında gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri seçenekler sunuyor.

Silinebilme özelliği ve geliştirilmiş dayanıklılığı sayesinde çocuk odalarında kullanım kolaylığı sağlayan Villa Coppenrath koleksiyonu, aynı zamanda geniş renk ve desen çeşitliliğine de sahip.

Yorumlar