Sağlıklı ve mis kokulu bebekler için!

Petra’nın Ecolinn markalı yeni organik ürünleri, yaşadığı çevreye saygılı, doğaya karşı sorumluluğunu yerine getiren ve bebeğinin hijyenini korurken sağlığına da özen gösteren bilinçli annelerin ilk tercihi olmaya aday. 

Sağlıklı ve mis kokulu bebekler için!

Ecobaby bebek serisinde, tamamı organik olan bebe saç ve vücut şampuanı ile bebe losyonunun yanı sıra bebe yağı yer alıyor. Tüm Petra ürünleri gibi hem doğaya saygılı hem de yenilikçi özellikler taşıyan Ecobaby serisi, yaşadığı çevreye saygılı, doğaya karşı sorumluluğunu yerine getiren ve bebeğinin hijyenini korurken sağlığına da özen gösteren bilinçli annelerin ilk tercihi olmaya aday.
 
Bebeklerin ince ve narin ciltlerine yönelik olarak geliştirilen Ecobaby serisinde yer alan ürünler:

Ecobaby Organik Bebe Saç ve Vücut Şampuanı

Gelişimini tamamlamamış bebeklerin yetişkinlere oranla üç kat daha ince olan hassas ciltlerini dış etkilere karşı koruyor.

Özel formülüyle hiçbir olumsuz etkiye neden olmadan bebeğinizin hem saçını hem de cildini yumuşatan ürün, göz yakmıyor.

Su ile kolayca arınırken, saç derisini de kurutmuyor ve tahriş etmiyor. (300 ml – 35 TL)

Ecobaby Organik Bebe Losyonu

Zengin içeriğiyle tam bakım ve koruma sağlayarak bebeğinizi zararlı dış etkilere karşı koruyor. İçindeki bitkisel yağlar cildin doğal lipit yapısıyla benzerlik göstererek hassas, güvenli ve tam koruma sağlıyor. Cilt tarafından hızla emilen ürün, bebeğinizin tenine anında hissedilir bir yumuşaklık veriyor.

Ciltle uyumlu PH dengesine sahip olan ürün, doğal E vitamini sayesinde de ekstra koruma özelliğini beraberinde getiriyor. (300 ml – 35 TL)

Ecobaby Organik Bebe Yağı

Pişiğe karşı etkili bileşenleri sayesinde bebeğinizin sağlığını korumanıza yardımcı olan özel formülüyle cildi nemlendirerek eksiksiz bir koruma sağlıyor.

Organik zeytinyağı, içerdiği A-D-E ve K vitaminleri ile antioksidan özellik gösterirken, cildi yumuşatıyor, canlandırıyor, esnek bir görünüm veriyor ve tırnakları güçlendiriyor.

Badem yağı, kaşıntı ve pişik nedeniyle tahriş olan cildi onarırken, cildi yenileyip nemini koruyor. Bu özelliğiyle soğuk havalarda bebeğinizin hassas cildini dış etkilere karşı koruyup temizleyen ürünün içeriğinde yer alan organik vişne yağı, antioksidan etkisi ile deri hasarlarını önlerken derinlemesine nemlendirme sağlıyor.

Organik kayısı yağı ise içerdiği A vitamini sayesinde cilde canlılık ve parlaklık kazandırıyor. (150 ml – 49 TL)
 

Yorumlar