Dosso Dossi Fashion Show 2011

Antalya Expo Center`da gerçekleşen Dosso Dossi Fashion Show`un açılış gecesinde dünyaca ünlü top model Isabeli Fontana podyumdaydı.

Dosso Dossi Fashion Show 2011

Son 6 yıldır senede iki kez gerçekleşen ve Türkiye`nin önemli moda şovlarından olan Dosso Dossi, Antalya Expo Center`da gerçekleşen açılış defilesinde Victoria`s Secret meleklerinden Isabeli Fontana`yı podyuma çıkarttı. 10-17 Haziran tarihleri arasında devam edecek olan Dosso Dossi Fashion Show, Doğu Bloku ülkeleri ile Türk tekstil sektörünü bir araraya getirerek gerçekleştirdiği `sıcak satış etkinliği` ile de katılımcılarına ve ziyaretçilerine keyifli organizasyonlar sunmaya devam edecek.

Ünlü koreograf Öner Evez’in koreografisi ile podyuma çıkan dünyaca ünlü model Isabeli Fontana izleyenleri kendine hayran bıraktı. Fontana`nın yanısıra Nur Gümüşdoğrayan, Ebru Öztürk, Ülkü Taşkın, Didem Soydan, Açelya Kartal gibi ünlü modeller Avrupa, Orta Doğu ve Doğu Bloku ülkelerinden gelen  yaklaşık 3.000 misafire 85 Türk markasının koleksiyonlarını tanıttılar.

Victoria`s Secret meleği Isabelli Fontana`nın baş model olarak podyuma çıktığı moda şovunun arkasından sahneye çıkan özellikle Doğu Bloku ülkerinde büyük beğeni toplayan “Via-gra” isimli grup, Fashion TV After Party`de konukları eğlendirdi. Dosso Dossi Fashion Show dahilinde Bu gece gerçekleşecek olan Megastar Tarkan konseri ise şimdiden heyecanla bekleniyor.

Trendus

Yorumlar