Fakir Piccadilly serisi English Home mağazalarında!

İngiliz asaleti, Alman teknolojisiyle buluşuyor! Fakir Hausgeräte, evlerde şıklık için dekoratif çözümler sunan English Home’a özel küçük ev aletleri serisi tasarladı.

Fakir Piccadilly serisi English Home mağazalarında!

İsmini Londra’nın ünlü kavşağından alan Piccadilly serisinde; mikser, blender set ve saç kurutma makinesi gibi kadınların vazgeçilmezi olan ürünler yer alıyor.

Ergonomik tasarımlı Piccadilly Blender Seti’nin içerisinde; paslanmaz çelik blender, paslanmaz çelik mikser, soğan, havuç, çiğ et, fıstık gibi malzemeleri parçalamak için ideal doğrayıcı ve ölçü kabı yer alıyor. 4 farklı hız kademesi, turbo fonksiyonu, 2 adet paslanmaz çelik çırpma aparatı, 2 adet paslanmaz çelik yoğurma aparatı olan Piccadilly El Mikseri, aksesuar saklama kutusuyla satışa sunuluyor. 2 hız ayarı, soğuk fön düğmesi, dar fön başlığının yanı sıra difüzör/vigo başlığıyla hızlı ve kolay şekillenme sağlayan Piccadilly Saç Kurutma Makinesi uygun fiyat seçeneği ile de dikkat çekiyor.


Hayallerdeki evi gerçeğe dönüştürmek için yola çıkan, klasik İngiliz tarzının da ötesine geçen detaylarıyla yaşam alanlarına huzur, rahatlık ve romantizmi taşıyan English Home;Fakir Piccadilly serisiyle hayatı kolaylaştıracak.


Tarzın teknoloji ile birleştiği Piccadily Serisi, 2016 yılının moda renkleri pembe ve mint yeşili renk seçenekleriyle English Home mağazalarındaki yerini aldı.

Yorumlar