Altın süt nedir faydaları nelerdir nasıl tüketilir kilo verdirir mi?

Fazla kilolarınızdan kurtulmak isteyenlerden tutun mide hastalıklarına kadar bir çok faydası bulunan altın süt son zamanların en gözdesi!

Altın süt nedir faydaları nelerdir nasıl tüketilir kilo verdirir mi?

Sadece iki malzemenin karışımından elde ettiğimiz sonuç mucizeler yaratıyor! Zerdeçal ve süt. Bu ikilinin faydaları falza kilolarından kurtulmak isteyenlerden tutun yüksek tansiyon hastalarına kadar şaşırtan faydaları bulunuyor. Özellikle son dönemlerde çok fazla rabet gören sihirli içecek hakkında sıklıkla sorulan Nasıl tüketilir, faydaları nelerdir, kilo verdirir mi? gibi merak ettğiniz soruların cevabını derledik...

KİLO VERİDİR Mİ?

Bir nevi kilo verdiren kür diyebiliriz süt sayesinde ve sütün içersine eklenen baharatlar sayesinde sarı olan renginden ''Altın süt'' ismi verilmiştir. Altın süt ile hızlı bir şekilde fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. İlk olarak bir çok faydasından önce size bu mucize ile nasıl kilo verebilirisiniz ondan bahsetmek istiyoruz, ilk olarak kısa sürede ve etkili bir biçimde kilo vermek istiyorsanız altın sütü düzenli olarak uygulamanızı öneriyoruz. Ancak zayıflamanın temel kuralı olan sürekli olarak su içmeyi de unutmayın!

FAYDALARI NELERDİR?

 En etkili özelliği ve faydası ise metabolizmayı hızlandırıyor ve kilo verdirmektedir. Aynı zamanda hücreleri yenileme özelliği bulunmaktadır, cildiniz ve saçlarınızın daha sağlıklı ve parlak olmasına etki ediyor. Yüksek enerji veren özelliği ile gün içerisinde pozitif devam edebilirsiniz. 

Trioid hastalarına oldukça iyi gelmektedir. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve eklem romatizması gibi hastalıklara karşı koyar. Baş ağrısı, diş ağrısı gibi durumlarda ağrınızı dindirir. Mide hastalıklarına karşı oldukça etkilidir. Karaciğer temizlemeye yardımcı olmaktadır aynı zamanda hafızayı güçlendirir.

NASIL TÜKETİLİR?

MALZEMELER

- 3 yemek kaşığı zerdeçal,

- 100 veya 150 ml kadar su ve süt

 Hazırlanışı; Öncelikle su ve toz zerdeçalı karıştırın. Daha sonra yaklaşık 8 dakika kadar pişirin. Karışım macun kıvamına geleceği için bir miktar su daha ekleyebilirsiniz. Ocağın altını kapatın. Hazırladığınız bu karışımı 40 gün boyunca buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. 1 çay kaşığı macunu 1 bardak süt ile karıştırarak tüketmelisiniz. Dilerseniz altın sütünüzü bal ile tatlandırabilirsiniz.

Yorumlar