Emel Başdoğan’ın Hayat Zayıflarken de Güzel kitabı raflarda

Emel Başdoğan’ın Hayat Zayıflarken de Güzel kitabı raflarda. Unsuz ve şekersiz tariflerin de yer aldığı kitap özellikle yaz aylarında fitleşmek isteyenler için.

Emel Başdoğan’ın Hayat Zayıflarken de Güzel kitabı raflarda

Tatile gitmeden önce zayıflamak ya da tatilde hem sağlıklı hem de lezzetli şeyler yemek ve iyi görünmek mi istiyorsunuz?

O zaman Emel Başdoğan’ın Hep Kitap’tan çıkan resimli yemek kitabı Hayat Zayıflarken de Güzel: Unsuz ve Şekersiz Lezzetler’i yanınıza almanızı tavsiye ederiz. Başdoğan’ın her tarife uygun, kendi çizdiği suluboya desenlere yer vererek sanatı ve lezzeti buluşturduğu bu kitapta pratik, leziz ve az kalorili tarifler yer alıyor.

Hayat güzel, tatiller de öyle.

Fazlalıklardan kurtulmak, sağlığımızı korumak gerek. Bu da çoğu zaman en sevdiğimiz şeylerden uzak durmak demek. Neyse ki Emel Başdoğan’la Hayat Zayıflarken de Güzel! Başdoğan renkli ve resimli kitabında; tatile gitmeden önce de tatilde de huzurla yiyip yine de incecik kalmak isteyenler için ekmeksiz ekmekten nişastasız muhallebi’ye, unsuz şekersiz çikolatalı kekten karpuzlu detoks suyuna birbirinden hafif, kolay ve leziz öneriler sunuyor.

Hayat Zayıflarken de güzel kitabı

Yıllardır hem televizyonda yaptığı programlar hem de yazdığı kitaplar aracılığıyla bizi eşsiz tariflerle kavuşturan Emel Başdoğan’ın Hayat Zayıflarken de Güzel: Unsuz ve Şekersiz Lezzetler kitabında hem bitmeyen kalori hesaplarımıza bir son verecek hem de tadına doyamayacağımız pratik tarifler yer alıyor. hep kitap’ın yayımladığı ilk yemek kitabı olma özelliği de taşıyan kitapta, her tarife kendisinin çizdiği uçuş uçuş, içimizi bir günbatımı kadar ısıtan suluboya desenleri eşlik ediyor.

 

Yorumlar