Göbek yağlarını eriten kür incecik olacaksınız!

Göbek yağlarını eriten kür tarifi? 4 gün boyunca sabırla tüketeceğiniz bu kür sayesinde göbek yağlarınızdan kurtulacak, istediğiniz görünüme kavuşacaksınız!

Göbek yağlarını eriten kür incecik olacaksınız!

Göbek bölgemize dokunduğunuz zaman elimize gelen yağlar son derece rahatsız olmamıza neden oluyor. Sağlık açısından zararlı olan bu görünüm aynı zamanda görsel açıdan da bizi huzursuz ediyor. Düzenli olarak yapacağınız egzersizlerle vücudunuzdaki bölgesel yağlanmalardan kurtulabilirsiniz. Fakat bunu yanı sıra beslenme şeklinize de dikkat etmeniz gerekiyor. Ne de olsa yağlanmanın birinci derecede etki ettiği şey beslenme alışkanlıklarıdır. Yağlarınızı beslenmenize dikkat ederek ve bitkisel kürler uygulayarak eritebilirsiniz. Peki göbek yağlarını eriten kür tarifi nedir? İşte 4 gün boyunca sabırla tüketeceğiniz bu kür sayesinde göbek yağlarınızdan kurtulacak, istediğiniz görünüme kavuşacaksınız. 

MALZEMELER

Bir tutam taze nane yaprağı, taze zencefil, 1 adet salatalık, 1 adet limon, 8 bardak su

YAPILIŞI

İlk olarak limonu güzelce yıkadıktan sonra soymadan ortadan ikiye ayırın. Yarı yarıya bölünen limonu ince ince kestikten sonra su ile 8 bardak suyu doldurduğunuz kaba koyun. Salatalığın hafif kabuğu olacak şekilde soyarak ince şerit yapın ve suya ilave edin.

Yorumlar