True Blood Türkiye!

Tempo dergisi 'True Blood' dizisini yerlileştirdi, bizim ünlüleri vampir yaptı. Fotoğrafçı Ali Emre, onları ne tür vampirlere benzettiğini ve çekimin perde arkasını yazdı.

True Blood Türkiye!

burcuesmersoy.jpegSıcak vampir
Burcu Esmersoy

Kameralar önünde olmak için yaratılmış. Fotoğraf makinesinin önüne her geçtiğinde, inanılmaz rahattı. Canlı, güzel, çekici, sıcak bir kadın vampir ortaya çıktı.

 

 

 

 

 

zeynepozyilmazel.jpegSakin vampir
Zeynep Özyılmazel

Zeynep, dingin duruşuyla, en cool ve sakin vampirimizdi. Aslında bu karenin dışında, birçok asi pozu da var. Yani, öyle göründüğü gibi de değil sanki.

 

 

 

 

 

kenan-dogulu.jpegMuzip vampir
Kenan Doğulu

İlk defa çekim sırasında tanıştım. Sahnedeki gibi; enerjik, sıcak, sevimli, muzip... Kanı çok sevdi, çok daha kanlı pozlarımız da vardı. Ama o güzel kadife ceketi ve şık gömleğine kan dökmeden bitirdik.

 

 

 

 

tanemsivar.jpegGüzel vampir
Tanem Sivar

Belki bin kare çektik. Seçim yapmak çok zor oldu. Tanem, ilk kez giydiği elbisesini bu çekim için almış. Bir Tim Burton filmi karakteri gibiydi. O elmayı gerçekten atıyor, photoshop hilesi değil.

 

 

 

 

 

elifkaradayi.jpegEdalı vampir
Elif Karadayı

Hem modelliği hem de vampirliği çok sevdi. Bu nedenle çok keyifli geçti çekim. 1950’lerin, 1960’ların filmlerinden çıkmış gibiydi; hem kıyafeti hem de poz verirkenki edası ve bakışlarıyla.

Yorumlar