Nurgül Yeşilçay'ın suratına ne oldu, Nurgül Yeşilçay'ın son hali nasıl?

Oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın sosyal medya hesabından paylaştığı selfie olay oldu! Hayranları fotoğrafın altına ''sana ne oldu böyle'' yorumları yazdı!

Nurgül Yeşilçay'ın suratına ne oldu, Nurgül Yeşilçay'ın son hali nasıl?
-A A+

Bir dönem başrolünde paylaştığı ‘Paramparça’ dizisinde Nurgül Yeşilçay’ın göz altı halkaları ve yüzündeki lekeler ‘dijital botoks’la yok edilmiş ve bu konu uzun süre magazin gündeminde konuşulmuştu. Görünen o ki Nurgül Yeşilçay, bu sanal işlemden sadece birkaç yıl sonra gerçekten botoks yaptırma ihtiyacı hissetti. Yeşilçay, hesabından yaptığı son paylaşımda ise botoks kurbanı olmuş gibi görünüyor. Yeni yılda daha genç bir görüntüye kavuşmak isteyen 41 yaşındaki Nurgül Yeşilçay pek çok ünlü oyuncunun tercih ettiği botoksu denedi. Yaptığı son birkaç paylaşımda botokslu bir halde görünen Nurgül Yeşilçay son olarak İranlı bir yönetmen tarafından yine İran’da çekilen ‘Güzel Cin’ adlı filmin kadrosunda yer almıştı.

Yeşilçay'ın hayranları paylaşımdan sonra onlarca yorum yaptı. Nurgül Yeşilçay'ın botokslu fotoğrafına gelen yorumların bazıları ise şöyle:

Amaaan, yüzün çok fena olmuş.
Yüzün neden şiş?
Siman değişmiş.
Sen de mi botoks kurbanı oldun?!

1 Yorum
yüzlerini neden bu kadar şişirme gereği duyuyorlar ?? az dolgu neden yetmiyor??