bizim hikaye Haberleri

Çiçeği burnunda anne adayı Hazal'dan duygusal veda mesajı!

Oyuncu Hazal Kaya, sosyal medya hesabından kadrosunda yer aldığı ekranlara veda eden Bizim Hikaye dizisiyle ilgili duygusal bir paylaşımda bulundu.

Bizim Hikaye 67. bölüm fragmanda Filiz'in ve Barış'ın ayrılması olay!

Bizim Hikaye 67. bölüm fragmanı yayınlandı! Filiz ve Barış ayrıldı! Barış'ın yeni bir eve çıkma isteğiyle Filiz'in tepkisi Barış'ın evden gitmesine neden oluyor

Bizim Hikaye 62. bölüm fragmanı

Bizim Hikaye 62. bölüm fragmanı elmaelma.com'da. Bizim Hikaye 62. bölümde heyecan yine dorukta. Bizim Hikaye 62. bölüm 21 Mart perşembe akşamı FOX TV'de.

Bizim Hikaye'nin Filiz'i evleniyor düğün tarihi belli oldu!

Bizim Hikaye dizisiyle gönüllere taht kuran Hazal kaya sevgilisi Ali Atay ile dünya evine giriyor! Düğün tarihleri belli oldu!

Bizim Hikaye'ye damga vuran mini etek sahnesi

Bizim Hikaye 53. bölümüyle dün akşam FOX ekranlarındaydı. Bizim Hikaye son bölüme Filiz'in mini eteği ve Barış'ın kıskançlıkları damga vurdu. İşte Bizim Hikaye.

Barış öldü mü yaşıyor mu?

Bizim Hikaye 53. bölüm fragmanı elmaelma.com'da. Bizim Hikaye 53. bölüm fragmanında Cemil Barış'ın ölüm haberini getiriyor ancak çalan kapı akılları karıştırdı.

Düğün sabahı giydiği gecelik olay oldu

Bizim Hikaye son bölümünde Filiz ve Barış evlendi. Bizim Hikaye 52. bölüm izleyenler Filiz ve Barış'ın düğün sabahı sahnelerini çok konuştular. İşte nedeni...

Bizim Hikaye 52. bölüm Filiz ve Barış'ın düğünü

Bizim Hikaye 52. bölüm Filiz ve Barış'ın düğünü sahnesi videosu elmaelma.com'da. Bizim Hikaye 20 Aralık'ta yayınlanan son bölümüne Filiz ve Barış'ın evlendi.

Bizim Hikaye'de şok Filiz'e ne oldu?

Bizim Hikaye 51. bölümüne Filiz'in aniden hastalanması damga vuracak. Bizim Hikaye 51. bölüm fragmanı Filiz'e ne oldu, Filiz ölüyor mu diye merak uyandırdı.

Bizim Hikaye 51. bölüm fragmanı Filiz'e ne oldu?

Bizim Hikaye 51. bölüm fragmanı Filiz'e ne oldu? Bizim Hikaye 51. bölüm fragmanı videosu elmaelma.com'da.

Filiz ve Barış için yolun sonu!

Bizim Hikaye 45. bölüm 2. fragmanı videosu izlemek isteyenler için elmaelma.com'da. Bizim Hikaye 45. bölüm 2. fragmanına göre Filiz ve Barış için umutlar tükend

Bizim Hikaye 45. bölüm fragmanı yayınlandı Filiz her şeyi öğreniyor!

Bizim Hikaye 45. bölüm fragmanı yayınlandı. Filiz Savaş hakkındaki tüm gerçeği öğreniyor. Savaş'tan uzak duramayan Filiz artık bir karar vermek zorunda.

Bizim Hikaye'de işler karışıyor işte yeni fragman

Bizim Hikaye 44. bölüm 2. fragmanı videosu elmaelma.com'da. Bizim Hikaye 44. bölüm fragmanına göre Barış ve Filiz arasında bakın neler olacak?

Bizim Hikaye 43. bölüm fragmanında Hikmet'in sırrı ortaya çıkıyor!

Bizim Hikaye 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Hikmet'in gizli yaptığı evlilik ortaya çıkıyor! Barış ve kardeşleri arasında kalan Filiz sonunda cinnet geçiriyor!

Filiz Barış'ın sırrını çözüyor

Bizim Hikaye 42. bölüm 2. fragmanı videosu elmaelma.com'da. Bizim Hikaye 42. bölüm 2. fragmanında Filiz Barış'ın evlilik sırrını çözüyor öte yandan Barış...

Bizim Hikaye 38. bölüm 2. fragman yayınlandı Filiz hapisten çıkınca...

Bizim Hikaye 38. bölüm 2. fragman yayınlandı. Filiz hapisten çıkar çıkmaz soluğu gecekondu da alır ancak çocuklar ve Fikri'yi bambaşka bir yerde bulur!

Çok Okunanlar
Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı! Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı!
Ebru Şallı'nın Harun Tan'dan olan küçük oğlu 8 yaşındaki Pars'ın lenfoma hastası olduğunu Oylum Talu'nun programında canlı yayında açıkladı.
Kadir Doğulu aldatıldı magazin duayeni bombayı patlattı! Kadir Doğulu aldatıldı magazin duayeni bombayı patlattı!
Kadir Doğulu ve eşi Neslihan Atagün son günlerde magazin gündeminin zirvelerinde. Ali Eyüboğlu'nun Kadir Doğulu aldatıldı sözleri ise haberlere tuz biber ekecek
Koronovirüs şüphesiyle hastaneye kaldırılan Kıvanç'tan kötü haber! Koronovirüs şüphesiyle hastaneye kaldırılan Kıvanç'tan kötü haber!
Geçtiğimiz hafta koronavirüs şüphesiyle apar topar hastaneye giden ve tedavi altına alınan Kıvanç Tatlıtuğ'a zatürre teşhisi konuldu.
Seray Sever'den  10 yaş küçük eşiyle olay yatak odası pozu! Seray Sever'den 10 yaş küçük eşiyle olay yatak odası pozu!
47 yaşındaki ünlü sunucu Seray Sever, sosyal medya hesabından kendisinden 10 yaş küçük eşi Eray Sünbül ile yatakta çektirdiği bir pozu paylaştı.
Kaza raporu ortaya çıktı! Alişan'ı zora sokacak detaylar! Kaza raporu ortaya çıktı! Alişan'ı zora sokacak detaylar!
Şarkıcı Alişan ve ailesinin ölümden döndüğü kazayla ilgili rapor ortaya çıktı. Raporda Alişan'ın hız limitinin 120 olduğu yolda 150 km hızla gittiği belirtildi.
Çok Okunan Yazıları
Simge Soydan Simge Soydan
Adım adım tuvalet eğitimi