Hazal Kaya sevgilisi Ali Atay evleniyor davetiyeler basıldı 6 şubatta....

Bizim Hikaye dizisiyle gönüllere taht kuran Hazal kaya sevgilisi Ali Atay ile dünya evine giriyor! Düğün tarihleri belli oldu!

Hazal Kaya sevgilisi Ali Atay evleniyor davetiyeler basıldı 6 şubatta....

'Bizim Hikaye' dizisinde 'Filiz' karakterine hayat veren başarılı oyuncu Hazal Kaya, uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Ali Atay ile evleniyor! Kendisi gibi oyuncu ve yönetmen olan sevgilisi Ali Atay ile uzun soluklu bir aşk yaşayan Hazal Kaya ile her ne kadar aralarında zaman zaman ayrılık haberleri gelse de çift evlilik tarihlerini ve davetiyelerini açıklayarak 6 Şubat'ta dünya evine girecek.

'Aşk-ı Memnu' dizisi ile yıldızı parlayan başarılı oyuncu daha sonra 'Adını Feriha koydum' dizisinde oyunculuğu ile izleyicilerin gönlüne taht kurmayı başarmıştı. Ancak güncel olarak şuan 'Shameless' adlı yabancı dizinin uyarlamasıyla ''Bizim Hikaye'' dizisinin baş rolünde yer alıyor.

DÜĞÜN DAVETİYELERİ BASILDI!

Ekranların sevilen oyuncuları olan Ali Atay ve Hazal Kaya uzun süredir aşk yaşıyorlardı. Kısa bir süre önce aşklarına evlilikle devam etme kararı alan Hazal Kaya ve Ali Atay'ın düğün tarihleri belli oldu. Ünlü çift 6 Şubat'ta dünya evine giriyor. İşte düğün davetiyleri...

hazal kaya ali atay 6 şubatta evleniyor

Yorumlar