burun estetiği Haberleri

Deniz Akkaya'nın estetiksiz haline bakın! Tanımak imkansız

Ünlü manken Deniz Akkaya'nın 90'lı yıllardaki estetiksiz halini görenler gözlerine inanamıyor.

Acun'la anılan Itır Esen'in estetiksiz hali ortaya çıktı!

Bir zamanlar Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen Itır Esen'in burun estetiği yaptırdığı ortaya çıktı estetiksiz halini gören tanıyamıyor!

Ameliyat olmadan burun sorunlarından kurtaran çözüm!

Çocukluk döneminde veya çeşitli etkenlerden kaynaklı burun sorunlarını ameliyat olmadan burun dolgusu ile üstesinden gelebilirsiniz işte bilmeniz gerekenler!

Burun estetiği sürecini kolay atlatmak için...

Burun estetiği ameliyatı sonrası iyileşme süreci kişiye göre değişiklik göstersede KBB Hastalıkları uzmanı Doktor Elçin Arıtürk konu hakkında bilgilendirdi.

Burun estetiği sonrası şişlik ne zaman geçer?

Rinoplasti sonrası burun şişliği ne kadar sürecek?Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları uzmanı Doktor Elçin Arıtürk'e sorduk. İşte merak edilen sorunun yanıtı!

Ultrasonik rinoplasti nedir?

Ultrasonik rinoplasti nedir? Klasik rinoplastiden ne farkı vardır? Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları uzmanı Doktor Elçin Arıtürk açıkladı.

Simülasyona değil tecrübeye güvenin!

Gerek sağlık gerek görünümünü değiştirmek için en çok tercih edilen burun estetiği ameliyatı hakkında en çok merak edilenleri bir araya getirdik!

Estetik kaygılar güzelleşme taleplerini arttırıyor!

Estetik kaygıya düşen bir çok kişi cerrahi operasyonlara başvuru sayıları her geçen gün artış gösteriyor! En çok hangi estetik yaptırılıyor?

Hangi yaşta hangi estetik yaptırılır?

Hangi yaşta hangi estetik yaptırılır? Estetik yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği yaş sınırı ve estetik operasyonları hakkında bir derleme yaptık!

Rinoplasti ameliyatı ortalama kaç saat sürer?

Çeşitli nedenlere bağlı olarak yapılan rinoplasti burun estetiği ameiyatı kaç saat sürer? Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doktor Elçin Arıtürk anlattı

Rinaplasti ameliyatını her mevsim olabilir miyim?

Burun ameliyatı her dönem yapılabilir mi? Tüm merak edilenleri Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doktor Elçin Arıtürk cevapladı.

Burun estetiği sonrası uzak durulması gereken 11 madde!

Burun estetiği sonrası bakımı iyileşme süresinin hızlanmasında oldukça önemlidir. Peki burun estetiği sonrası nelere dikkat edilmesi gereken 11 detay!

Burun estetiği hakkında bilinen 5 şehir efsanesi!

Estetik operasyonlarında en çok tercih edilen yöntem de burun estetiğidir. Peki burun estetiği hakkında neyi ne kadar biliyoruz. İşte 5 şehir efsanesi!

Burun estetiği 5 dakikada bitiyor!

Sağlık sorunları ve estetik açısından güzel görünmesini isteyenlerin en çok tercih ettiği burun estetiği gelecek zamanda 5 dakikada bitiyor! 

Burun ameliyatı sonrası sonuç hoşunuza gitmediyse...

İstenilen görünüme kavuşmak için yapılan burun estetiği ameliyat sonrası sonucu beğenmeyenler için revizyon ameliyatı ne zaman yapılır? İşte cevabı.

Burun ameliyatı sonrası ne zaman işe başlanabilir?

Burun ameliyatı sonrası ne zaman işe başlanır? Tüm merak edilenleri Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doktor Elçin Arıtürk'ten öğrendik.

Çok Okunanlar