diş teli Haberleri

Diş teli ağızda ne kadar kalmalı?

Diş yapısı bozuk olanların yaygın olarak bilinen diş tedavisi diş teli ağızda ne kadar kalır sorusunu Ortodonti Uzmanı Bertan Güzel yanıtladı!

Diş teli dudak şeklini değiştirir mi?

Diş teli taktırmak isteyenlerin sıklıkla sorduğu 'Diş teli dudak şeklini değiştiri mi?' sorusuna yanıt olarak Ortodonti Uzmanı Bertan Güzel yanıt verdi!

Diş telinin yara yapmaması için bu mumlar şart!

Diş teli taktıracak olanların sıkça sorduğu sorulardan 'diş teli ağzı yara yapar mı?' ortidontik mumlar şart diyen Ortodonti Uzmanı Bertan Güzel yanıtladı.

Dişlerin düzelmesi için diş teli ağızda ne kadar kalmalı?

Bozuk diş yapısını düzeltmek için diş tedavisine uygun olarak en çok tercih edilen diş teli ağızda ne kadar kalır? Ortodonti Uzmanı Bertan Güzel yanıtladı!

Dİşlerinizi diş teli ile fırçalarsanız...

Kullanımı karmaşık gibi görünen diş teli fırçası nasıl kullanılır? Diş teli fırçası neye yarıyor? İşte ortodontik fırça çeşitleri hakkında merak edilenler!

Çocuklara diş teli kaç yaşında takılmalı?

Son dönemlerde diş tedavilerinde sıklıkla kullanılan tel tedavisi çocuklarda kaç yaşında uygulanabiliyor? Gelişme çağında olan çocuklar için 12 yaş önemli!

Diş teli kullanırken bu yiyeceklerden uzak durun!

Diş teli kullanırken tellere zarar verecek bazı yiyeceklerin tüketimine dikkat edilmesi gerek! Ortodonti Uzmanı Bertan Güzel yiyecekleri sıraladı!

Diş teli dudak şeklini değiştirir mi?

Diş teli taktırmak isteyenlerin en çok merak ettiği sorulardan biri de 'Diş teli dudak şeklini değiştirir mi?'dir. İştr sorunun cevabı!

Diş teli takarken acı verir mi?

Daha düzgün gülüşler için ve diş sağlığına göre ihtiyaç duyulduğunda takılan diş telleri takılırken acı olur mu? İşte tüm merak ettikleriniz.

Diş teli kullananlar ağız içi bakımı nasıl yapabilir?

Diş teli kullananlar dişlerini nasıl fırçalamalı? Diş teli kullananlar için ağız içi bakımı yapmanın püf noktalarını bir araya getirdik.

Pratik diş teli bakımı nasıl yapılır?

Yemesi ayrı dert bakımı ayrı bir dert olan diş tellerinin bakımını yaparken dikkat edilmesi gerekenleri ve pratik yollarını Diş Hekimi Zafer Kazak anlattı.

Diş Teli ile ilgili en çok merak edilen 5 soru!

Hospitadent Diş Hastanesi Ortodonti Uzmanı Dr. Fatma Yalçın Zorlu ortodontik tedavi yaptırmak isteyen hastaların en çok sorduğu soruları cevapladı.

Çok Okunanlar
''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı ''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı
Cesur pozlarıyla gündeme gelen Esra Ersoy, "Sanat eseri gibi fiziğim var" diyerek sosyal medya hesabından çırılçıplak fotoğrafını paylaştı.
Amcasıyla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu şimdi yandı Amcasıyla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu şimdi yandı
Öz amcası Murat Başoğlu ile uygunsuz bir şekilde görüntülenen Burcu Başoğlu, eşi Selçuk Kabadayı'dan boşandı.
Ünlü şarkıcı cinsiyet değiştirdi! Erkek hali görenleri şoke etti! Ünlü şarkıcı cinsiyet değiştirdi! Erkek hali görenleri şoke etti!
Siyasi paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Tuğba Ekinci, sosyal medya uygulaması ile erkek oldu. Ekinci'nin bu halini gören takipçileri şoke oldu!
''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı! ''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı!
Her paylaşımı olay olan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci'nin sütyensiz fotoğrafını paylaşarak altına ''sağlam karıyım evelallah''notunu düşmesi sosyal medyayı salladı!
Çorbacının tuvaletinde seks yaptı! Çorbacının tuvaletinde seks yaptı!
Bir döneme damga vuran Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar çorbacının tuvaletinde seks yaptığı iddia edilen dava kilit isimlerin açıklaması çıktı!
Çok Okunan Yazıları
Deniz Temur Deniz Temur
Özel okul mu devlet okulu mu?
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Şeyda Odabaş Şeyda Odabaş
Mutluluk aynada baktığın o kişide saklı!
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Genital Estetik