diş teli Haberleri

Diş teli dudak şeklini değiştirir mi?

Diş teli taktırmak isteyenlerin sıklıkla sorduğu 'Diş teli dudak şeklini değiştiri mi?' sorusuna yanıt olarak Ortodonti Uzmanı Bertan Güzel yanıt verdi!

Diş telinin yara yapmaması için bu mumlar şart!

Diş teli taktıracak olanların sıkça sorduğu sorulardan 'diş teli ağzı yara yapar mı?' ortidontik mumlar şart diyen Ortodonti Uzmanı Bertan Güzel yanıtladı.

Dişlerin düzelmesi için diş teli ağızda ne kadar kalmalı?

Bozuk diş yapısını düzeltmek için diş tedavisine uygun olarak en çok tercih edilen diş teli ağızda ne kadar kalır? Ortodonti Uzmanı Bertan Güzel yanıtladı!

Dİşlerinizi diş teli ile fırçalarsanız...

Kullanımı karmaşık gibi görünen diş teli fırçası nasıl kullanılır? Diş teli fırçası neye yarıyor? İşte ortodontik fırça çeşitleri hakkında merak edilenler!

Çocuklara diş teli kaç yaşında takılmalı?

Son dönemlerde diş tedavilerinde sıklıkla kullanılan tel tedavisi çocuklarda kaç yaşında uygulanabiliyor? Gelişme çağında olan çocuklar için 12 yaş önemli!

Diş teli kullanırken bu yiyeceklerden uzak durun!

Diş teli kullanırken tellere zarar verecek bazı yiyeceklerin tüketimine dikkat edilmesi gerek! Ortodonti Uzmanı Bertan Güzel yiyecekleri sıraladı!

Diş teli dudak şeklini değiştirir mi?

Diş teli taktırmak isteyenlerin en çok merak ettiği sorulardan biri de 'Diş teli dudak şeklini değiştirir mi?'dir. İştr sorunun cevabı!

Diş teli takarken acı verir mi?

Daha düzgün gülüşler için ve diş sağlığına göre ihtiyaç duyulduğunda takılan diş telleri takılırken acı olur mu? İşte tüm merak ettikleriniz.

Diş teli kullananlar ağız içi bakımı nasıl yapabilir?

Diş teli kullananlar dişlerini nasıl fırçalamalı? Diş teli kullananlar için ağız içi bakımı yapmanın püf noktalarını bir araya getirdik.

Pratik diş teli bakımı nasıl yapılır?

Yemesi ayrı dert bakımı ayrı bir dert olan diş tellerinin bakımını yaparken dikkat edilmesi gerekenleri ve pratik yollarını Diş Hekimi Zafer Kazak anlattı.

Diş Teli ile ilgili en çok merak edilen 5 soru!

Hospitadent Diş Hastanesi Ortodonti Uzmanı Dr. Fatma Yalçın Zorlu ortodontik tedavi yaptırmak isteyen hastaların en çok sorduğu soruları cevapladı.

Çok Okunanlar
Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince... Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince...
Mayıs'da vizyona girecek olan Kulyas Lanetin Bedeli, filminin oyuncusu Kübra Kılınçkaya, rol gereği uğradığı cinsel saldırıdan nasıl etkilendiğini açıkladı.
Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı! Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı!
Ebru Şallı'nın Harun Tan'dan olan küçük oğlu 8 yaşındaki Pars'ın lenfoma hastası olduğunu Oylum Talu'nun programında canlı yayında açıkladı.
İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım! İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği iftar yemeğine davet edilmediği iddia edilen Mustafa Ceceli'den ilk açıklama geldi.
Eşi gözyaşları içinde gerçek ölüm nedenini açıkladı Eşi gözyaşları içinde gerçek ölüm nedenini açıkladı
Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Dilber Ay'ın eşi İbrahim Karakaş, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak Ay'ın kalp krizinden ölmediğini söyledi.
Yusuf Güney İmamoğlu'na destek veren ünlülere sitem etti! Yusuf Güney İmamoğlu'na destek veren ünlülere sitem etti!
Şarkıcı Yusuf Güney Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlülere sosyal medya hesabı üzerinden 'Sanatçı tarafsız olmalıdır' diyerek sitem etti!
Çok Okunan Yazıları
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Güzelliğinizi bütünleyen sistem: Simon Dolgu
Deniz Temur Deniz Temur
Çocukların ebeveynlerinden en büyük isteği!
Gökhan Dağıstanlı Gökhan Dağıstanlı
Baba-oğul diyalogları-1
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Armağan Karagöz Armağan Karagöz
Gelidonya Feneri rotasında yürüyüş!