dolgu Haberleri

Kaş ortası çizgilerinden kurtulmanın sırrı!

Sürekli yapılan mimikler ve kaş çatma hareketi sonucunda ortaya çıkan kaş ortası çizgilerini ortadan kaldırmanın yollarını sizler için araştırdık.

Dudakları dolgun göstermenin 4 yolu!

Dudakları olduğunda daha dolgun ve büyük göstermek için botoks yaptırmak istemeyenler için doğal 4 yöntemi bir araya getirdik!

Botoks ve dolgu arasındaki farka inanamayacaksınız!

Güzellik sektörünün vazgeçilmezi botoks ve dolgu arasındaki farkı Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman yanıladı biri sağlık sektöründe de kullanılıyor!

Eyvah Yaşlanıyorum!

Hepimiz yirmili yaşlarda çok genç ve sağlıklı bir görünüme sahibizdir.

Botoks ve dolgu arasındaki bu fark şaşırtıyor!

Güzellik sırlarını oluşturan botoks ve dolgu arasında nasıl bir fark olduğunu hiç düşündüzün mü Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman özelliklerini sıraladı

Botoks uygulaması sonrası spor yapanlar aman dikkat!

Botoks ve dolgu sonrası spor yapanlar aman dikkat! Botoks ve dolgu sonrası spor yapılabilir mi sorusunun yanıtını Op. Dr. Yusuf Can'dan öğrendik.

Güzelliğinizi bütünleyen sistem: Simon Dolgu

Yüz güzelliği orantı simetri, düzen gibi kavramların harmoni içinde olmasıdır.

Can sıkıcı mor gözaltından kurtulmak için...

Son dönemlerde de oldukça popüler olan gözaltı ışık dolgusu mor gözaltından şikayetçi olanların kurtarıcısı işte gözaltı ışık dolgusu hakkında her şey!

Yüze dolgu yaptırarak ideal yüz oranı elde edilir mi?

Popüler estetik yöntemlerinden biri olan dolgu ile ideal yüz oranını tutturmak mümkün olup olmadığını Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman anlattı.

Dolgu mu botoks mu?

Günümüzde bir çok kişinin botoks ve dolgu uygulaması yaptırıyor. Peki dolgu ve botoks arasındaki fark ne? İşte o uygulamalar arasındaki fark...

Ebru Gündeş botoksu bile yalısında yaptırıyor!

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş uzun zamandır ortalarda görünmek istemediği için kendisini yalısına kapatmış durumda! Cilt bakımını bile yalıda yaptırıyor.

Dudak dolgusu faciasında mağdur sayısı artıyor!

Adana’da bir hemşire sahte estetik uzmanının yaptığı dolgu sonrasında dudaklarını kaybetme riskiyle karşı karşıya kalmıştı. Mağdur sayısı artıyor. Sahte uzmanın canlı yayında botoks yaptığı ortaya çıktı.

Dudaklarına dolgu yaptırdı, bu hale geldi!

Hemşire Merve Keleş, internette kendisini estetik uzmanı olarak tanıtan ancak kuaför olduğu ortaya çıkan Soner G.’ye dudaklarına dolgu yaptırdı. Keleş, şimdi dudağını tamamen kaybetme riskiyle karşı karşıya.

Pınar Altuğ'un yüzünün son hali şaşırttı!

Hayranları oyuncu Pınar Altuğ’un yüzündeki şişliği görünce yorum yağdırdı.

Botoks ve dolgu hakkında yanlış bilinenler!

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mustafa Karaca da botoks ve dolgu hakkında merak edilen birçok soru olduğunu ve yanlış bilgilere inanılmaması gerektiğini belirtiyor.

Erkeklerin tercih ettiği estetik operasyonlar

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Erdem Güven, estetikte basit uygulamaların orta yaş erkeklerinin yüzünü güldürdüğünü söylüyor.

Çok Okunanlar