hacı sabancı Haberleri

Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı evlendi! Sosyal medyanın diline düştüler!

Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı evlendi! 'Gelinlik' dile düştü, damat gelini öpmeyi unutunca sosyal medyanın diline fena düştüler.

Acı haberle yıkıldı! Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın düğünü ertelendi

Üvey babasının ölümüyle yıkılan Nazlı Kayı ile Hacı Sabancı'nın düğünü ertelendi.

Sabancı kardeşler iyice abarttı Nazlı Kayı'yı çıldırtan kadın!

Coachella Festivali'ne giden Sabancı kardeşler sevgilileriyle gündemde. Hakan Sabancı'nın yeni sevgilisi Dila Tarkan, Hacı Sabancı'nın eski sevgilisi çıktı

Hacı aşk tatili için öyle bir otel seçti ki...

Nazlı Kayı kimdir? Hacı Sabancı ve sevgilisi Nazlı Kayı aşkı dolu dizgin sürüyor. Hacı Sabancı ABD tatili için romantik bir otel seçti. Gecelik fiyatı ise olay.

Hacı Sabancı'nın sevgilisinden samimi açıklamalar

Hacı Sabancı'nın sevgilisi Nazlı Kayı 2 yıldır devam eden ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. Nazlı Kayı 'Bizim ilişkimizde saygı, güven ve sevgi var' dedi.

Hacı'nın sevgilisi akıllı çıktı Özge Ulusoy'un hatasına düşmedi

Hacı Sabancı'nın sevgilisi Nazlı Kayı kimdir, aslen nereli, ne iş yapıyor ailesi kim? Nazlı Kayı Özge Ulusoy'un düştüğü Arzu Sabancı hatasına düşmedi!

Özge Ulusoy yeni sevgilisiyle düşman çatlatıyor!

Özge Ulusoy'un yeni sevgilisi kim? Özge Ulusoy uzun bir aradan sonra yeni sevgilisiyle sosyal medya hesabında resmen düşman çatlatıyor!

Hacı Sabancı'nın eski halinden eser kalmadı gören tanıyamıyor!

Hacı Sabancı son hali ne? Hacı Sabancı kaç kilo verdi? Hacı Sabancı kimdir? 125 kilodan gün geçtikçe kurtulan Hacı Sabancı'nın son halini gören tanıyamıyor!

Sabancılardan ikinci darbe! Hacı'dan sonra şimdi de...

Hacı Sabancı, Fethi Kamışlı'nın eski sevgilisi Nazlı Kayı ile aşk yaşamaya başlamıştı! Şimdiyse Hakan Sabancı yeni bombayı patlattı!

Ceyda Ersoy'dan çıplak video yorumu geldi!

Esra Ersoy'un bir kaç gün önce sosyal medyada büyük yankı uyandıran Hacı Sabancı ile ilgili çektiği çıplak video büyük yankı uyandırmıştı.

Hacı Sabancı takipçisine öyle bir cevap verdi ki!

Hacı Sabancı sosyal medya hesabından sevgilisi Nazlı Kayı ile beraber çektirdikleri bir fotoğrafı paylaştı sosyal medya birbirine girdi!

Ciciş şoku yaşayan Hacı Sabancı'dan nispet gibi fotoğraf

Ciciş Esra Ersoy'un çıplak videosu nedeniyle gündem olan Hacı Sabancı sosyal medya hesabından sevgilisi Zeynep Nazlı Kaya ile fotoğrafını paylaştı.

Çok Okunanlar