karakter Haberleri

Evlenilecek kişide bu özelliklere dikkat!

Kimse ayrılmak için evlenmez ancak evleneceğiniz kişiyi hayatınıza alırken bu özelliklere dikkat Yaşam Koçu Melek Cihangir şu şekilde sıraladı!

Sürdüğünüz ojeler kişiliğinizi ele veriyor!

Oje rengine göre kişilik analizi nasıl yapılır? Kullandığımız ojelerin kişiliğinizi yansıttığını biliyor muydunuz? Hadi gelin renkleri beraber inceleyelim!

Tek çocuk olmanın 5 avantajı!

Toplumda sıklıkla tartışmalara konu olan konulardan biri de tek çocuk olmanın şanslı olup olmama konusudur. İşte tek çocuk olmanın 5 avantajı!

Hangi burç nasıl intikam alır?

Hangi burç nasıl intikam alır? Burcunuza göre intikam çeşitlerini merak edenler için öfke ve kin planlamalarını bir araya getirdik. Sizin burcunuz ne?

Burnunuzun karakterinizi yansıttığını biliyor muydunuz...

Burun şeklinizin karakteriniz hakkında ipucu verdiğini biliyor muydunuz? İşte burun şekline göre karakter analizi...

Ayak şekliniz karakterinizi ele veriyor!

Ayak şekline göre karakter analizi nasıl yapılır? Ayak şekilleri neyi ifade ediyor? Ayak parmaklarınızın şekli kişiliğinizi ele verdiğini biliyor muydunuz?

İsimler karakterimizi etkiler mi?

İnsanın ismi karakterini nasıl etkiler? İnsanın ismi karakteriyle bağdaşır mı? İsim Analisti Celalettin İpekbayrak merak edilenleri tek tek anlattı!

Oje seçiminiz karakterinizi yansıtıyor!

Karakterinize göre oje renginizi belirlemeye ne dersiniz? Hadi sizi ifade eden rengi bulalım...

Fi'nin yakışıklı oyuncusu öyle bir açıklama yaptı ki!

Fi'nin yakışıklı oyuncusu Mehmet Günsür, 22 Aralık'ta vizyona giren ''Martıların Efendisi'' adı sinema filmi hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

Güçlü kadınlarda bulunan 4 özellik!

Güçlü kadından kastınız nedir? Aldığı yaralar sonucunda oluşan bir karakter mi yoksa doğuştan gelen bir özellik mi? Güçlü kadın olmak...

Çok Okunanlar