Eviniz için eskitme ve modern tasarımlar!

İçinizi ısıtacak sıcacık detayları bir araya getiren özgün tasarımlar yaşadığınız ortamlara taşınıyor.

Eviniz için eskitme ve modern tasarımlar!

 Online alışveriş sitesi Evdebir.com sonbahar sezonu için yeni ürün ve konsept seçeneklerini tüketicilere sundu. Canlı ve mat renklerin yanı sıra eskitme ve modern tarzları da bir araya getiren tasarımlar sonbaharın ruhunu yansıtıyor.

Canlı ve mat renklerin birlikteliği

Sunduğu yeni fikirlerle alışkanlıkları değiştirme hareketinin temsilcisi olan online alışveriş sitesi Evdebir.com’un Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Karaçanta, “Mevsimsel değişikliğin yaşandığı şu günlerde, tasarımlarımızda canlı ve mat renkleri bir arada kullanarak yaşam alanlarınızdaki ışığı ve rengi arttırıp ruhsal enerjinizi yükseltmeyi hedefledik.” dedi.

Eskitme ve Modern Tarzları Buluşturan Bir Konsept

Evdebir.com, geçmişin izlerini evlere taşıyan nostaljik vintage eskitme mobilyaları, modern ve canlı renklerdeki abajurları ve yaşanmışlık hissi veren antika aksesuarları ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Eskiyi anımsatan ama günümüzle de bağlantı kuran objeleri yaşam alanlarınıza taşırken, benzer tonların ahengi ile evinize bir tatlı huzur getiriyor.

Canlı ve mat renkleri, eskitme ile modern tarzları harmanladıklarını belirten Evdebir.com Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Karaçanta, “Ruhsuz modern mobilyalar yerine hikâyesi olan, yaşanmışlık hissiyle büyüleyen bir mobilyaları ve modern aksesuarları bir araya getirerek tarzınızı yansıtabilirsiniz. Tasarımcılarımızın hazırlamış olduğu konseptlerden biri olan eskitme bir şifonyerin üzerinde, parlaklığı ile göz alan Namble metal kase ile mavi tonun rahatlatıcı özelliğini taşıyan dekoratif şişeler ve abajurdan sızan soft ışıkla birleştiğinde görsel bir şölene dönüştürebilirsiniz” açıklamasında bulundu.

Yorumlar