Kirlenmeyen duvar boyası

Japon dekorasyon ve boya firması INAX, nanoteknoloji ile kendini temizleyip ilk günkü gibi kalabilen bir boya türünü piyasaya sundu. X-TERIOR adlı bu ürün binaların sürekli temiz görünmesini sağlıyor.

Kirlenmeyen duvar boyası

İster dış cephe olsun ister iç cephe olsun duvarlarda kirlenme kaçınılmaz bir konudur. Kirlenme nedeni ile her iki senede bir yeniden dış cephe badanası yaptırılır ve bunun apartman için maliyeti oldukça yüksektir. Buna bir çözüm arayan ünlü Japon dekorasyon ve boya firması INAX, nanoteknoloji ile kendini temizleyip ilk günkü gibi kalabilen bir boya türünü piyasaya sundu. Binalar havadan aldığı oksijeni kendisine temizlik maddesi olarak kullanıyor X-TERIOR adlı bu ürün binaların sürekli temiz görünmesini sağlıyor.

Her keseye uygun 
    
Nanoteknolojinin nimetlerinden yararlanan duvar boyalarında ayrıca bir çok desen seçeneği de mevcut. İsterseniz modern bir binayı tarihi bir görünüme kavuşturabilir isterseniz de tarihi bir binaya modern bir görünüm verebilirsiniz. X-TERIOR aynı zamanda buz tutmayı ve yanmayı da engelliyor. Özellikle yanmayı engelleyici doğası nedeni ile ürün okullarda, devlet binalarında ve insanların kalabalık olarak bulunduğu komplekslerde de kullanılabilir. Ürün fiyat olarak her keseye uygun bir fiyat aralığından piyasaya girdi ve kısa zamanda tüm satıcılarda bulunabilecek.

Yorumlar