Evlenenler MASKO'da buluşuyor!

En yeni dekorasyon trendlerini farklı ve birbirinden özel seçeneklerle biraraya getiren dünyanın en büyük mobilya kenti MASKO; evlilik hazırlığı yapan çiftleri farklı zevk ve bütçeye hitap eden alternatifleriyle İkitelliye bekliyor.

Evlenenler MASKO'da buluşuyor!

Son trendleri yansıtan renk, model ve çizgilere sahip yüzlerce ürün grubu ve birbirinden şık dekorasyon alternatifleriyle dünyanın en büyük mobilya kenti olan MASKO, evlilik hazırlığı yapan çiftleri bekliyor. Yaşam alanlarına yeni renkler katarak; aksesuar, ev tekstili, beyaz eşya ve mobilya seçenekleri ile her bütçeye uygun alternatifler oluşturan MASKO, ev kuracaklara rüya gibi ürünler sunuyor.

Özel olarak tasarlanan birbirinden renkli, sıcak, şık, modern, klasik, dömiklasik oda takımları, kullanışlı modüler parçalar, TV üniteleri, sürgülü dolap sistemleri, kitaplıklar, ev tekstil ürünleri ile evinizde “yaşamanın keyfini” çıkaracağınız alanlar yaratmanız için her türlü seçeneği MASKO Mobilya Kenti’nde bulabilirsiniz.

Türkiye’nin en geniş mobilya alternatiflerini bir arada sunan MASKO, her bütçeye ve zevke uygun mobilya alternatifleri ve 500’den fazla markasıyla evlenecek çiftleri İkitelliye bekliyor.
 
Ev dekorasyonunda A’dan Z’ye her aradığınızı bulabileceğiniz tek adres olan MASKO Mobilya Kenti’ndeki dekorasyon ve mobilya ürünleri ile ilgili daha fazla bilgiyi www.masko.com.tr adresinden ya da 444 1 675 numaralı telefondan alabilirsiniz.
 

Yorumlar