Homend'den maharetli mikser

Davetsiz misafirlere hazırlanırken kurtarıcınız Homend Foodrunner 2002 olacak. Maharetli mikseriniz ile muhteşem mezeler, tatlılar ya da bebek mamalarını kolaylıkla yapabileceksiniz.

Homend'den maharetli mikser

Homend Foodrunner 2002 ile doğrayın, çırpın, karıştırın! Özel tasarımlı standı ile mutfakta size hareket özgürlüğü sağlayan Foodrunner 2002, rahat kullanımı ve turbo modu sayesinde en yoğun karışımları bir çırpıda hazırlamanızı sağlıyor.


Yaşamınızı kolaylaştırmayı hedefleyen elektrikli ev aletleri markası Homend, Foodrunner 2002 ile mutfaktaki yardımcılarınıza bir yenisini daha ekliyor. Hayata hizmet eden ürünler geliştirmeyi mottosu haline getiren Homend; uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda benzerlerine oranla daha az yer kaplayan, temizliği kolayca yapılabilen şık tasarımı ile göz dolduran çevre dostu bir ürünü Foodrunner 2002 mikseri müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Mutfaktaki yeni yardımcınız

Homend Foodrunner 2002 mikser mutfağınıza girdiği ilk andan itibaren en büyük yardımcınız oluyor. Malzeme miktarı ve cinsine göre seçebileceğiniz 4 farklı hız ayarı bulunan Foodrunner 2002 mikserin turbo fonksiyonu ve demir çırpma uçları sayesinde, ne karıştırdığınız artık sizin için önemli olmaktan çıkıyor. Karıştırmak istediğiniz malzemeler, yoğunluğu ne olursa olsun, bir çırpıda istediğiniz kıvama geliyor. 425 Watt’lık süper gücü ile üstün performans gösteren Foodrunner 2002 mikser zamandan tasarruf etmenize de katkı sağlıyor. Özel olarak tasarlanmış saklama standı ve kablo sarma yeri sayesinde mutfakta daha az yer kaplayan mikseriniz size rahatlık ve pratiklik vadediyor. Foodrunner 2002 mikser tek başına ayakta durabilen tasarımı ile etrafı da kirletmiyor.

Davetsiz misafirler artık sorun olmayacak

Davetsiz misafirlere hazırlanırken kurtarıcınız haline gelecek Foodrunner 2002 mikseriniz ile sadece muhteşem mezeler, tatlılar ya da bebek mamaları yapmakla kalmayacaksınız. Farklı kullanımlara kolayca entegre olmasını sağlayan mikserinizin özel ucu sayesinde hamur işlerinde de bir numara siz olacaksınız. Foodrunner 2002 ile hızlı bir şekilde yorulmadan yapacağınız yemekler dillere destan olacak, kuracağınız mükellef sofralar dostlarınız ve sevdiklerinizin dilinden düşmeyecek.

Esse mağazalarında satılan Foodrunner 2002 mikserin dışında; konuşan çay makinesinden çevreci elektrikli süpürgeye, elektrikli tirbuşondan dijital ütü ve buharlı pişiriciye kadar pek çok yenilikçi Homend elektrikli ev aletleri ürününü www.hepsiburada.com, Esse mağazaları, YKM, Bimeks, Media Markt, Electro World, KRC mağazaları ve seçkin züccaciyeler olmak üzere 450’yi aşkın noktada bulabilirsiniz.

Foodrunner 2002 Fiyatı: 87 TL

Yorumlar