'Siyah inci' ile mutfaklar çok daha şık!

Dayanıklı ev aletleri ile yaşamı kolaylaştıran Profilo’nun yeni 'siyah inci' ankastre seti, çarpıcı görünümüyle evin en şık mekanı oluyor.

'Siyah inci' ile mutfaklar çok daha şık!

Sürekli yenilenen ürün profiliyle tüketicilerine dayanıklı, güvenilir, şık ve çevreci ürünler sunmaya devam eden Profilo ankastre ürünlerine, ocak davlumbaz ve fırından oluşan 'siyah inci' setini ekledi. Bir mutfaktan çok daha fazlasını sunan 'siyah inci' ankastre seti ile mutfaklar modern, şık ve çarpıcı bir görünüme kavuşuyor.

Ankastre mutfak setinde yer alan dört gözü gazlı yeni OCA652 model siyah cam ankastre ocak, düğmeden otomatik ateşleme özelliğine ve en önemlisi tüm diğer Profilo ocakları gibi gaz emniyetine sahip.

Ankastre setinin fırını ise FRMA651S kodlu A enerji sınıfında yer alan bir ürün. Kendi kendini temizleme özelliğine sahip katalitik fırın, arka duvarı ile hijyen sağlayan ve kolay temizlenen fırın, altı ısıtma programına sahip.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin yeni ankastre serisinin son ürünü ise DVA300S duvar tipi davlumbaz. 60 cm genişliğinde, siyah renkli ve çok şık olan yeni davlumbaz DVA300S hava çıkışlı veya hava dolaşımlı kullanım imkanı sunuyor.

Yorumlar