Organik 90-60-90

Kilo vermeye yardımcı olan turunç, guarana, garsiniya, tarçın, fasulyeden oluşan bu bitkisel karışım, kilo verirken en büyük destekçiniz olacak.

Organik 90-60-90

ilaç.jpgHareketsiz yaşam, stres, yoğun iş temposu, düzensiz beslenme... Yapılan araştırmalar tüm bu nedenlerden dolayı her 3 kişiden birinin kilo problemi yaşadığını gösteriyor.  İdeal kiloya ulaşmanın yolu ise destek almaktan geçiyor. Yağ yakıcı, iştah azaltıcı ve metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye yardımcı oldukları yapılan klinik araştırmalarla kanıtlanmış turunç, guarana, garsiniya, tarçın ve fasulye ekstrelerinden oluşan Nutraxın WL 90-60-90, kilo verirken en büyük destekçiniz olacak. 

Yüzde 100 bitki özleri içeren Nutraxın WL 90-60-90, içeriğindeki bitkilerin güçlü etkisiyle yağ yakımını artırıp iştahı azaltırken vücudun kan şekerini dengeler. Ödem giderici etkisiyle vücudu sıkılaştırır, güçlü antioksidan özelliği ile toksinlerden arındırır.

Dünya bu bitkilerin etkisini kabul etti

John Hopkins Üniversitesi Tıp Fakültesi Ramotoloji Bölümü ve Alabama Üniversitesi Klinik Beslenme Araştırma Merkezi’nde yapılan kilinik çalışmalar ile turunç meyvesinin termojenik yağ yakıcı etkiyle kalori harcamasını artırdığı, iştahı azaltarak kilo vermeye yardımcı olduğu kanıtlandı. Teiko Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapılan çalışmada garsiniya ekstresinin vücuttaki yağ oranını azalttığı ve kilo vermeye yardımcı olduğu da ispatlandı. WL 90-60-90 içeriğinde yer alan yeşil çayın metabolizma hızını artırıcı ve ödem giderici etkisi bugüne kadar yapılan pek çok araştırma ile ortaya kondu. Kafein açısından en zengin bitkilerden biri olarak bilinen guarana ise zihinsel ve fiziksel performansı artırarak mide boşaltma süresini uzatarak açlık hissini azaltıyor. Tarçın ise kan şekerini dengeleyip, gün içerisinde tatlı ihtiyacını azaltıyor.

Yorumlar