Selülite kiraz hücumu

İçeriğinde bulunan kiraz sapı özü ile kadınların korkulu rüyası selülit ve gevşeme sorununa Bioder'den çözüm!

Selülite kiraz hücumu

Ödem ve su azaltıcı özelliği ile bilinen ‘Kiraz Sapı Özü’  ile zenginleştirilmiş Bioder 90-60-90 ile daha ince ve sıkı bedene sahip olabilirsiniz. Üstelik şimdi Bioder 90-60-90 İnceltici ve Sıkılaştırıcı Jel, 200 ml’lik yeni ambalajında yüzde 33 fiyat avantajı sunuyor.

bioder.jpgKadınların kabusu selülit ve gevşeme sorununa çözüm bulan Bioder  90-60-90, yağ parçalayıcı aktiflerle bel, basen, bacak gibi yağların yoğun olarak yerleştiği bölgelerde yağ oranını azaltırken, içeriğindeki ‘Kiraz Sapı Özü’ ile parçalanan yağların ve ödemin vücuttan atılmasına yardımcı oluyor. Elastin liflerini güçlendirerek cildi sıkılaştırıyor, selülit görünümü ile savaşarak vücudu yeniden şekle sokuyor. Düzenli kullanımla gözle görülür incelme sağlayan Bioder 90-60-90, sıkılaştırıcı ve şekillendirici etkisi ile daha fit bir görünüm sunuyor.

Bioder 90-60-90’ın kanıtlanmış sonuçlarına göre katılımcıların; yüzde 100’ünde cilt sıkılaşması, yüzde 90’ında selülit görünümünde azalma, yüzde 70’inde bacak çapında azalma, görüldü.

Ürünün etkinlik ve güvenilirlik testleri, Almanya’daki Dermatest Dermatoloji Araştırma Kliniği tarafından yapıldı. Bİioder 90-60-90’ın etkisi ilk aydan itibaren gözlenmeye başlanıyor. Etkili sonuç için 3 ay boyunca uygulanması tavsiye ediliyor.

Yorumlar