Atalar'dan indirim festivaline özel!

Atalar, 22-23-24-25 Haziran tarihlerinde koleksiyon genelinde seçili ürünlerde yüzde 30 ve yüzde 40 oranlarında indirim kampanyası ile hafta sonuna hızlı bir giriş yapıyor.

Atalar'dan indirim festivaline özel!

Alışverişin keyfini çıkartmak ve sezonun çarpıcı tasarımlarıyla buluşmak için Atalar mağazalarına davetlisiniz.

Yenilikçi, heyecanlı ve renkli… Atalar kadını, bu sezon klasik çizgilere modern yaklaşımlar getirerek kendi stilini yaratıyor. Yaz aylarının enerji dolu pozitif ruhu, canlı renk, desen ve detaylar ile gardıroplarınızı yeniliyor.

Atalar 2012 ilkbahar yaz koleksiyonunda; turuncu, narçiçeği, şeker pembesi, sarı ve zümrüt yeşili tonlar parlak renk paletinin başında geliyor. Vazgeçilmez siyah-beyaz kontrastı, geometrik desenler, puantiye ve çizgiler ile marin temasının modernize yorumları, elbiseler, kısa ceketler, tulumlar, emprime pantolon ve üstler, pilili uzun etekler ve kısa dar paça pantolonlar, koleksiyonun dikkat çeken parçalarını oluşturuyor. Sıcak yaz günlerinde tercih edilen yıkanmış keten, koton, ipek vual, şifon ve viskonlar ise ATALAR kadınının şık seçimleri arasında yer alıyor. Ara beden için de geniş bir ürün yelpazesi hazırlayan ATALAR, stil sahibi her kadına özel tasarımlar sunuyor.

Farklı dönemlerin etkilerinin görüldüğü Atalar’da, 50’lerin özgür, 60’ların tezat ve 70’lerin kural tanımayan ruhu, tasarımlarda hayat buluyor. Çalışan kadınların tercihi takım elbise, gömlek, pantolon ve etekler, ofis şıklığını pastel tonlarla renklendirirken, dantel kumaşların kullanımıyla, kadınsı detaylar dikkat çekiyor.

ATALAR 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda yalın çizgiler, canlı renklerle bir araya gelerek sezon trendlerinin altını çiziyor.

Yorumlar