Babanıza hediye sizden bilet Ramsey'den

Giyimde özgürlüğünden ve kişisel ihtiyaçlarından ödün vermeyenlerin tercihi Ramsey, Babalar Günü’nde hediye almak isteyenlere, 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun birbirinden şık parçalarıyla çeşitli alternatifler ve çok özel fırsatlar sunuyor.

Babanıza hediye sizden bilet Ramsey'den

Türkiye’de bir ilke imza atarak, en hafif takım elbiseyi yaratan Ramsey’in, 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda Zero Weight takımlar yine ön plana çıkıyor. Keten-koton karışımlı kumaşlar kullanılarak astarsız, malzemesiz ve yıkamalı olarak tasarlanan Zero Weight ceketler ve şık takım elbiseler, sıcak yaz günlerinde hafiflikleri ve rahatlıklarıyla babanızın bir numaralı tercihi olacak.

5 çifte Liverpool FC maç bileti ve Liverpool seyahati fırsatı

Babalar Günü’nde hediye almak isteyenleri Ramsey mağazalarında çok özel bir fırsat da bekliyor. Ramsey mağazalarından her 200 TL ve üzeri alışveriş yapan 5 şanslı çift, Ramsey’in giyim sponsoru olduğu, dünya futbol liginin efsanevi takımı Liverpool FC’nin 2012-2013 Premier Ligi dönemindeki bir maçını Anfield Road Stadı’nda izleme şansı yakalayacak. Ramsey, çekilişle belirlenecek 5 çiftin uçak biletinden konaklamasına ve transferine kadar tüm masraflarını da karşılayacak.

Bir Sıfır Atma Kampanyası

Babalar Günü’nde babasına Ramsey İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’ndan aynı faturada iki ürün alan herkes, aldığı ikinci ürüne, ürün fiyatından bir sıfır atarak sahip olacak. Bu fırsat sayesinde örneğin 789 TL’lik takım elbise alanlar ikinci takım elbise için sadece 78.90 TL, 139 TL’lik gömlek alanlar ise ikinci gömlek için sadece 13.90 TL ödeyecek.

Yorumlar