İç çamaşırını belli eden elbiseler nelerdir bralette sütyenler giymeyi seviyorsanız...

İç çamaşırı İç çamaşırını belli eden elbiseler nelerdir? Her ne kadar son zamanlarda bu durum moda olsada her kıyafet için ne yazık ki geçerli değil.

İç çamaşırını belli eden elbiseler nelerdir bralette sütyenler giymeyi seviyorsanız...

Eskiden iç çamaşırını belli eden kıyafetler giymekten olabildiğince kaçınırdık. Anca bu durum son yıllarda moda oldu! İz yapmayan iç külotlar ve sütyenler yerini dantelli ve büstiyer olarak yerini almış durumda! Ancak her ne kadar iç çamaşırını belli etmek veya bir parça kıyafetlerden görünür kılmak moda olsa da bazı kıyafetler için bu geçerli değildir! Elmaelma.com okurlarımız için iç çamaşırını belli eden ve moda da geçerliliği olmayan kıyafetleri bir araya getirdik. İşte dikkat etmeniz gereken o kıyafetler...

BRALETTE SÜTYENLER SİZİ VEZİRDE YAPABİLİR REZİL DE!

Bralette sütyen modeli dediğimiz sütyenler telli kalıplı gibi sütyenlerden değildir. Genellikle bu tarz sütyenleri göğüsleri küçük olanların tercih etmesi gerekmektedir. Aksi taktirde göğüslerinizin çok fazla ön planda olmasına neden olarak kıyafetlerinizin hoş durmasını engelleyebilir. Genellikle bu tarz sütyenleri yüksel bel pantolon ve etekle konbine etmek daha mantıklı olacaktır.

ŞEFFAF TRANSPARAN BLUZLAR

Kıyafet olarak tercih ettiğiniz buz şeffaf veya transparansa içerisine tercih edeceğiniz sütyenle aynı renkte olmasına özen gösterin. Aksi taktirde hoş görünmeyen görüntülerin ortaya çıkmasına neden olabilirsiniz. 

SÜTYENDE BU KURALLARA DİKKAT!

Kıyafete göre sütyen seçerken tüm kurallar eş doğrultuda olmalıdır. Kıyafetinize göre tercih edeceğiniz sütyenler her zaman aynı dokuda olmalıdır. Eğerki üzerinize yağışan dar kıyafetlerden hoşlanıyorsanız içinizdeki sütyen pürüssüz olmalıdır.

TAYT GİYERKEN...

Olduğunuzdan dah fit ve ince görünmenizi sağlayan taytları giyerken her zaman üst kıyafetinizle doğru orantıda renkler olmasına özen göstermelisiniz. Eğer ki iş ortamına giderken tayt giyecekseniz renklerin biraz daha koyu olmasına özen göstermeniz gerekir. Ancak tayt gideceğiniz ortam bir parti ortamıysa işte o zaman istediğiniz renkte istediğiniz parlaklıkta olabilirsiniz.

KÜLOT SEÇİMLERİ

Külot seçiminizin görüntünüzde hiç bir rol oynamadığını düşünebilirsiniz ama külot çizgileri inanılmaz görününtünüzü bozabilir. Külotlarınızın boyutu ve şekli çoğunlukla kalçanızın şekline bağlıdır. İç çamaşırınızın ve giysilerinizin dokusu eşleşmelidir. Örneğin, ince kumaştan yapılmış bir ürün giyerseniz, benzer bir malzemeden yapılmış külot giymelisiniz. Külot izlerinin görünmemesi için yüksek belli ve dikişsiz olanları tercih etmelisiniz.

 

Yorumlar