Jack&Jones ilkbahara hazır!

İster işe gitmeye hazırlanın, ister dışarıya veya arkadaşlarınızla vakit geçirecek olun Jack&Jones ilkbahar koleksiyonları sizi formunuzun zirvesinde gösterecek trend stilleri sunuyor.

Jack&Jones ilkbahara hazır!

İlkbahar sezonunda, zamanın ötesinde ikonik tarzları modern detaylarla birleştiren Jack&Jones, uzun zamandır bir ifade biçimi olarak kullanılan, pratik ve rahat t-shirtler bu sezon rock ‘n’ roll ikonlarını, grafik baskıları, deyimleri ve fotoğrafik baskıları ön plana çıkartıyor. Yeni sezonda yumuşak pamuklu t-shirtlerden klasik t-shirtlere, eşarplara ve ayakkabılara kadar geniş, dar, yatay, düzey, pijama ve denizci çizgiler koleksiyonda önemli bir yer tutuyor.

İkisi bir olunca

İlkbaharın vazgeçilmez öğeleri, üste oturan şortlar ve ceketler gösterişsiz ama sofistike bir görünüş kazandırıyor. Casual görünümünün tamamlanması için 'old school' tarzı keten bağcıklı ayakkabılar ile iş tulumu köklerine dayanan erkeksi bir görünüm için kot gömlek ve kot pantolonların tercih edilmesi fark yaratıyor. Ekoseler ise artık Grunge rock köklerinden uzaklaşıyor, kolejli öğrenci görüntüsü ile buluşuyor. İki renkli bağcıklı keten ayakkabılar mükemmel geçiş mevsimi renklerine nostaljik bir hava katıyor.

İlkbahar’ın parlak görünümünü elde etmek için geniş bir seçim imkanı sunan Jack&Jones çift renklilerin veya yoğun renklerin eşleştirilmesi ve birbirini tamamlayan renklerin arasına serpiştirilmiş cesur renklerle cool bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Güncel bir görünüm içinse bu sezonun beton grisi renginde keten bilekli ayakkabılarla veya tamamen kıpkırmızı süet loaferlarla mükemmel bir tarz ortaya çıkıyor.

Yorumlar