Lee'de yaz çoşkusu başladı!

Orijinal Amerikan denim markası Lee, 2012 İlkbahar/Yaz sezonu için ABD’nin en güneşli yerlerinden biri olan Kaliforniya’nın enerjisinden esinleniyor ve hem eğlenceli hem de giyimi kolay bir koleksiyon ile “Yaz’a Merhaba” diyor.

Lee'de yaz çoşkusu başladı!

Lee bu yaz, eğlencenin tadının çıkarıldığı ve sahil boyunca çılgın partilerin yapıldığı Los Angeles caddelerinden, farklı stillerin buluştugu Venice kumsalından,  birlikte sörf yapan, sıcak Kaliforniya güneşi altında sahilde güneşlenen ya da eğlenen arkadaş gruplarından ilham alıyor. Koleksiyon, parlak ve çarpıcı renklerde tasarlanmış üst grup ürünlerinin tamamladığı iddialı bir denim yelpazesi ile karşımıza çıkıyor.

2012 İlkbahar/Yaz Kadın ve Erkek Koleksiyonu, güncel bir gardırop için kolay giyimli, günlük kullanabileceğiniz, aynı zamanda havalı görüneceğiniz tüm denim ürünlerini sunuyor. Net ve keskin görünümlü koyu yıkamalardan, aşkla giyilen ve güneşle yıkanan açık tonlara kadar çok geniş bir yıkama alternatifinin göze çarptığı koleksiyon sunuyor. Bu sezonun kilit modellerini ise erkekler için Blake, Daren ve Powell, kadınlar içinse Jade, Scarlett ve Bonnie oluşturuyor. Lee tutkunlarının sıkı bir şekilde takip ettiği skinny jean Scarlett, bu sezon beklenen mavi seçeneğine ek olarak 8 farklı rengi ile eğlenceye ve modaya yeni bir soluk kazandırıyor. Klasik Lee jean’lerinin yanı sıra bu sezon erkekler için geniş bir şort yelpazesi ve kadınlar içinse İspanyol paçalar ve kısa paçalı jean’ler koleksiyonda sıklıkla görülüyor.
 
Lee’nin bu sezon erkek koleksiyonunda öne çıkan üst grup ürünleri arasında kısa kollu denim gömlek, ekoseler ve 50’lerin sörf grafikleri yer alıyor. Erkek tişörtleri sınıfında hayranlık uyandıracak kadar geniş bir baskı ve grafik yelpazesiyle karşımıza çıkan vintage stili “sörf ve rock’n roll tişörtleri” koleksiyona heyecan kazandırıyor. Kadın koleksiyonunda ise açık renkli vintage sörf stili tişörtler ile pop renkleri herkesi cezbeden seksi atletler ve neşeli parlak renklerde minik kareli gömlekler yer alıyor.

Yorumlar