Penti ile varisiniz kontrol altında!

Dünya kadın çorabı trendlerini yakından izleyen Penti, kadınların şıklığının yanı sıra sağlığına da çözüm getiren ürünleriyle ilgi görüyor.

Penti ile varisiniz kontrol altında!

Kadınların şık, sağlıklı ve rahat bir gün geçirmelerini amaçlayan Penti, varis çoraplarında  ihtiyaca uygun alternatifler sunuyor.  

Özel basınç uygulayan örgüsü sayesinde aşağıdan yukarıya kanın sirkülasyonunu sağlayan, ağrıyı, şişlikleri engelleyen ve varis oluşumunu kontrol altına alan çoraplar, klinik olarak test edilmiş olup medikal bir ürün olarak piyasaya sunuluyor. Burun ve topuk kısmında ekstra takviyesiyle daha dayanıklı kılınan varis çoraplarının külotlu  ve pantolon çeşitleri bulunuyor.

Başlangıç seviyesinde varis rahatsızlığı olanlara ve bacaklarında ağrı, şişlik şikayetleri bulunanlara 13-17 mmHg basınç uygulayan “Varis Control 70” çorabı öneriliyor. Çorabın, siyah ve ten rengi olmak üzere 2 farklı alternatifleri bulunuyor.

Varis çoraplarının daha uzun ve sağlıklı kullanımı için, 30 derecede elde yıkanılması, kurutma makinesi, kalorifer ve güneş gibi ısılı ortamlardan uzak tutulması, kuru ve ısısız bir ortamda muhafaza edilmesi öneriliyor.

Yorumlar