Sevgiliye en çok Levi's yakışır!

Tarz sahibi bir sevgiliniz varsa ona hediyesini Levi’s®’tan almalısınız. Dar kesimler yeni sezonda hem kadınlar hem de erkeklerde trend oluyor.

Sevgiliye en çok Levi's yakışır!

Seksi renk paleti ve el yapımı grafik desenler koleksiyonundaki parçaların çekici çizgisini güçlendiriyor.    

En güzel hediyeleri en çok sevdiklerimiz hak ediyor. Sevgilileri en çok sevindiren hediyeler ise yine Levi’s®’tan alınanlar oluyor. Levi’s®’ın yeni koleksiyonundaki parçaların sevgilinize çok ama çok yakışacağına emin olabilirsiniz…

Seksi renkler ve desenler

Yıkanmış, yıpranmış ve güneş yanığı tonlar… Okside olmuş, soluk, kullanılmış hissiyatı veren renk alternatifleri… Vintage orkide, monterey mavi ve pembe pop renkleri… Çivit, tütün, kırmızı ve taze yaz beyazları… Koleksiyon bu seksi renk paleti ve el yapımı grafik desenler ile ‘cool’ çizgisini güçlendiriyor.

Erkek arkadaşınıza modern, rafine ve belirgin kesimler

İlkbahar-Yaz 2012 sezonunda Skinny (dar) ve tapered (paçaya doğru daralan) kesimler erkek koleksiyonunun belirleyici trendi olarak karşımıza çıkıyor. Stil sahibi kesimlerle daha rafine ve modern bir görünüm amaçlanıyor. Stil, kalite ve el işçiliği denim olmayan kumaşlarda ve üst giyimde de sezonun önemli unsurları arasında.

Kız arkadaşa seksi elbiseler, streç pantolonlar

Levi’s® kadın koleksiyonu İlkbahar-Yaz 2012 sezonunda oldukça feminen çizgilere sahip. Klasik seksi önden düğmeli ya da fermuarlı elbiseler, bu koleksiyon Levi’s® kadınının cool tarzını yansıtıyor.

Yorumlar