T.box ile yağmurun keyfini çıkartın!

Güneşli günlerin geride kaldığı, yağmurlu havalara merhaba dediğimiz bu günler T.box’ın 2011/2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda yer alan mont, yağmurluk ve şemsiyelerle tanışmanın tam zamanı!

T.box ile yağmurun keyfini çıkartın!

Sezonun gözde trendi kürk ve deri detaylı montlar, anoraklar, cıvıl cıvıl renkleri, neşeli desenleriyle 'yağmuru seviyorum' dedirtecek çeşit çeşit şemsiyeler T.box mağazalarında 25 Ekim’e kadar sürecek ilk ürüne %25, ikinci ürüne %40 indirim fırsatı ile sizi bekliyor.

Yağmurun ve soğuk havanın gelmesiyle birlikte mont ve şemsiye mevsimi açıldı. T.box 2011/2012 Sonbahar-Kış kadın ve erkek koleksiyonunda yağmurdan ve soğuktan korunmanızı sağlayacak çeşit çeşit mont, yağmurluk ve şemsiye yer alıyor.  

T.box mağazalarında; her zevke uygun, farklı renk seçeneklerine sahip, sezonun gözde trendi kürk ve deri detayları ile süslenmiş mont ve paltolar, rengarenk şemsiyeler ve daha pek çok trendy seçeneği uygun fiyata bulabilirsiniz. Üstelik şu anda tüm T.box mağazalarında 25 Ekim 2011 tarihine kadar geçerli ilk ürüne %25, ikinci ürüne %40 indirim kampanyası uygulanıyor.

Az para harcayarak mevsime ve trendlere uygun giyinmek için hemen bir T.box mağazasına uğrayın, sezonda indirim fırsatını kaçırmayın!

Koleksiyon için tıklayın.
 

Yorumlar