Boyner 12-22 Ekim tarihleri arasında Kozmetik Festivali düzenliyor

Boyner Kozmetik Festivali başladı. 22 Ekim'e kadar sürecek olan Boyner Kozmetik Festivali'nde ünlü markalara indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Boyner 12-22 Ekim tarihleri arasında Kozmetik Festivali düzenliyor

Boyner, 12-22 Ekim tarihleri arasında gerçekleştireceği Kozmetik Festivali'ne sizi de davet ediyor.

Kozmetik Festivali ile çok avantajlı bir kampanya sunan Boyner, her 250 TL kozmetik alışverişine anında 50 TL indirim ve 100 TL hediye çeki armağan ediyor. 100 TL hediye çeki, kozmetik ve aksesuar haricindeki 300 TL’lik alışverişte kullanılabilecek.

Kozmetik alışverişinin adeta bir festival havasında yaşanacağı mağazalarda kampanya süresince 700’de fazla aktivite ve promosyon yapılacak. Dünya markalarının stantlarında güzellik ve makyaj uzmanlarıyla yüz, saç ve cilt analizleri, ten rengine uygun makyaj önerileri ve uygulamaları, eğlenceli ve farklı birçok aktivite ile sürpriz hediyeler, güzelliğine ve bakımına düşkün olan kozmetik tutkunlarına mükemmel bir ortam sunacak.

Festival boyunca Boyner sosyal medya hesaplarında yapılacak yarışmalarda onlarca kozmetik hediyesi sahiplerini bulacak.

Festival süresince Boyner mağazalarında gerçekleştirilecek etkinliklerden öne çıkanlar şöyleB

Estée Lauder Dramming: Estée Lauder özel iMatch cihazı eşliğinde renk testi ile cilt için en uygun renk tonları belirleniyor ve buna göre uzmanlar eşliğinde ürün önerileri yapılıyor.

Clinique renk atölyesi: Perfect Pairing servisi ile dudaklar için doğru renk seçimi yapılıyor ve tonlama teknikleri ile dudaklar daha dolgun bir hale geliyor.

Shiseido future solution: Yutaka Ometanashi özel bakımı cildi geleceğe hazırlıyor.

Lancome Rose Mask: Lancome Absolue el ve yüz petal masajı cildi rahatlatırken, gül bakımı inanılmaz bir canlılık hissi yaşatıyor.

Yorumlar