Bronzer nedir nasıl kullanılır başka nerelerde kullanılır selülitleri saklıyor!

Bronzer nedir? Bronzer nasıl kullanılır? Bronzerın kullanım alanları nelerdir? Son zamanların en gözde makyaj malzemesinin bu yönlerini biliyor muydunuz?

Bronzer nedir nasıl kullanılır başka nerelerde kullanılır selülitleri saklıyor!

Bronzer nasıl kullanılır? Bronzerın kullanım alanları nelerdir? Bronzer nasıl kullanılır? Bronzer kullanma yöntemleri nelerdir? Bronzer ile selülitler nasıl gizlenir? Özellikle son zamanların en gözde makyaj malzemesi olan bronzer yaz aylarında güneşin zararlı etkilerinden korunmak için yüzümüzü güneşlendirmeyip ancak cildimiz ve yüzümüzdeki renk tonunu biraz da olsa eşitleyebilmek adına kullandığımız vazgeçilmez makyaj malzemesi arasında yer alıyor! Peki bronzer sadece cilt tonunu eşitlemek için mi kullanılır? Aslında makyaj malzemesi dışında bir çok işlevi olan bronzer...

FAR YERİNE KULLANABİLİRSİNİZ

Yaz aylarında yanınızda çok fazla makyaj malzemesi taşımak istemiyor olabilirsiniz. Bu noktada çok renkli büyük far paletlerinizi yanınıza alıp yük etmek yerine bronzerınızı göz kapaklarınıza uygulayıp hem doğal hemde çekici bakışlara sahip olabilirisiniz.

KAŞLARINIZI BELİRGİNLEŞTİRMENİN EN PRATİK YOLU!

Her ne kadar başta kulağa saçma gibi gelse de kaşlarınızı dolgunlaştırmak ve seyrek olan yereleri doldurmak için bornzerınızdan yardım alabilirsiniz. Böylelikle daha doğal kaşlara sahip olabilirsiniz.

ELMACIK KEMİKLERİNİZİ DAHA ÇEKİCİ GÖSTERMEK İÇİN...

Elmacık kemiklerinizi daha dolgun ve belirginleştirmek için bronzerınızdan uygulayabilirsiniz. Ancak bu işlemi yaparken tombul bir fırçadan yardım almanızı öneriyoruz. Bu işlem isediğiniz sonuca ulaşmak için oldukça etkili ve hızlı olacaktır.

SELÜLİTLERİNİZİ GÖRÜNMEZ HALE GETİREBİLİRSİNİZ

Yaz aylarında her kadının korkulu rüyası haline gelen selülitlerinizi görünmez hale getirebilmek için size oldukça pratik bir önerimiz daha var! Bronzerınızı sıkıntılı olan bölgeye uygulayarak selülitlerinizi görünmez hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda kusurları gizlemede oldukça etkili olan bronzer vücudunuzda pürüssüz güzel bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Yorumlar