Gözaltı morluğu için zerdeçal maskesi tarifi kısa sürede kurtulacaksınız!

Gözaltı morluğu için zerdeçal maskesi nasıl yapılır? Malzemeleri neler? Kısa sürede sizi gözaltı morluklarınızdan kurtaracak bu maskeyi mutlaka denemelisiniz.

Gözaltı morluğu için zerdeçal maskesi tarifi kısa sürede kurtulacaksınız!

Hemen hemen herkesin şikayetçi olduğu gözaltı morluklarınızdan siz de kolay yolla kurtulmak istemez misiniz? Oldukça can sıkıcı bir görünüme sebebiyet veren bu morluklar kişinin günlük yaşantısında daha yorgun ve mutsuz görünmesine neden olabiliyor. Nekadar makyaj yapılırsa yapılsın asla kolayca kapanmayan bu morlukların elbetteki tedavisi bulunuyor. Hemde evde uygulayacağınız doğal maskelerle! Gözaltı morlukları için zerdeçal maskesini duymuş muydunuz?  Güçlü anti-aging, antioksidan ve anti-inflamatuar özelliklere sahip güçlü bir baharat olan zerdeçalın mucizesine inanamayacaksınız. Peki gözaltı morluğu için zerdeçal maskesi nasıl yapılır? Malzemeleri neler? İşte tüm yapmanız gerekenler! 

MALZEMELER: 

Yarım çay kaşığı öğütülmüş zerdeçal, 1 su bardağı süt, 1 tatlı kaşığı çiğ bal, Yarım çay kaşığı hindistan cevizi yağı, Çeyrek çay kaşığı taze rendelenmiş karabiber

HAZIRLANIŞI:

Başlangıçta, sütü ısıtın. Sonra bal, zerdeçal, biber ve hindistan cevizi yağı ekleyin. Sütü ısıtıncaya kadar sürekli karıştırmalısınız, benmari usulü bu maskeyi hazırlayın ve kullanmadan önce ideal sıcaklığa ulaştığından emin olun.

Yorumlar