Meghan Markle'ın cilt bakımı için kullandığını ürünler

Meghan Markle cilt bakımı sırlarını anlattı. Meghan Markle'ın ışıltılı cildinin arkasında herkesin bildiği doğal ve kozmetik ürünler var bir de yüz yogası.

Meghan Markle'ın cilt bakımı için kullandığını ürünler
-A A+

Meghan Markle ve Prince Harry nişanlarını duyurduğundan beri, eski televizyon yıldızı herkesinin adı herkesin ağzında. En çok konuşulanlardan biri de kusursuz cildinin sırrı.

Meghan Markle'ın kusursuz cildinin sırlarını öğrenmek konusunda size yardımcı olabiliriz! Meghan Markle gibi bir cilde sahip olmak için servet de ödemeniz gerekmiyor. 

Meghan'ın güzellik çantasında tuttuğu şeyleri tam olarak öğrenin ve cildinizi daha parlak ve sağlıklı gösterin. İşte başlıyoruz...

YÜZ YOGASI

Bir Meghan Markle cilt bakım rejimine olan ilgi Kasım ayında zirve yaptı ve aktrisin parıltısına atfettiği şeylerden biri de yüz yoga idi. Doğru - yüz egzersizleri uyguluyor. "Ben düzenli olarak yüz egzersizleri yapıyorum, yemin ederim ki hissedeceğiniz şey çok saçma ama sonuçları harika. Yaptığım günlerde, elmacık kemiklerim ve çene çizgisinde daha heykel gibi bir görüntü oluşuyor" dedi.

Peki size evde yüz yogası pratikleri yapmak istiyorsanız nereden başlamalısınız? 

Yüz yogası uzmanı Danielle Collins, daha fazla oksijenin cildin hücrelerine ulaşmasını sağlayan kan dolaşımını iyileştirmek için günlük bir doz öneriyor. Face yoga basit, eğlenceli ve yoğun bir yaşam tarzına uyuyor ve en önemlisi sonuç alıyor.

Danielle, programınıza bağlı olarak günde 2 dakika ile günde 20 dakika arasında her şeyi yapabilir ancak işin sırrı düzeni korumakta.

Yüz yogası günlük olarak, yüz kaslarınızı güçlendirecek ve kaldıracağınız, kollajen ve elastininizi artıracağınızı ve stres yaşı ifadelerinden gerginliği rahatlatacağınız anlamına geliyor.

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

Hindistancevizi yağı 2017 yılının güzellik ürünü gibi görünüyor. Bir çok kozmetik markası ve güzellik uzmanı için hindistancevizi yağı iyi bir makyaj temizleyicisi ve cilt bakımı ürünü olarak da övgüleri şimdiden hak eder halde. Meghan Markle da bu akımı güzelilk rutinine eklemiş ve faydalarını görmüş bir isim. Markle, hindistancevizi yağının güzellik kabilesinin bir parçası olduğunu ve hemen her şey için kullandığını söyledi. Hello dergisinin İngiltere edisyonuna konuşan Markle, "Cildin ve saçın tadına hindistancevizi yağıyla varıyorum" diye konuştu. 

NIVEA VÜCUT LOSYONU

Cildini nemli tutmak Markle için vazgeçilmez bir adım. En sevdiği vücut kurtarıcısı ise NIVEA Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu olduğunu açıklayan Meghan için bir öncelik taşıyor.

"Dinsel olarak kullanıyorum" dedi.

"Dürüst olmak gerekirse piyasadaki en sevdiğim losyon, çok hesaplı ve cildimi görünür ve şaşırtıyor. Bulabilirsem bir anda bu olayı alırım."

ÇAY AĞACI YAĞI

300 küvet nemlendiriciyi ya da kiranız kadar maliyeti olan ısmarlama bir yüzü bekliyorsanız, o zaman uzun süre bekleyeceksiniz, çünkü yine Meghan'ın sırrı yine çok ucuz ve pratik. Çay ağacı yağı.

Allure dergisine verdiği röportajda Markle, şunları söylemişti:

"Seyahat ederken mutlaka yanımda küçük bir kapta çay ağacı yağı taşırım. Çok çekici bir şey değil ama bir kesik, sinek ısırığı gibi tedavi gereken hallerde mucize yaratıyor. Sürekli kullanabileceğim kadar ucuz ve küçük. Asla yanımdan ayırmam."

Peki çay ağacı yağının sırrı ne nasıl işliyor?

Dermatalog Dr. Adam Friedmann çay ağacı sırrını şöyle anlatıyor:

"Doğal malzemeler, antioksidanlarla dolu oldukları için harikalar. Teorik olarak, örneğin güneş yanığındaki deri onarımı için kullanılan doğal yağlar daha yararlı olabilir. Çay Ağacı Yağı yaygın olarak cilt hasarına yardımcı olmak için iyileştirici özellikleriyle bilinir."