Adriana Lima'nın bakımlı saçlarının sırrı ortaya çıktı! Avokado saç maskesi tarifi...

Güzel manken Adriana Lima, her daim parlayan, güzel saçlarının sırrını hayranları ile paylaştı! Bakın neymiş...

Adriana Lima'nın bakımlı saçlarının sırrı ortaya çıktı! Avokado saç maskesi tarifi...

Avokado Saç Maskesi Tarifi

Gerekli malzemeler:

* Avokado

* Bıldırcın yumurtası

* Zeytinyağı

* Elma sirkesi

Yapılışı:

1 adet avokadoyu çekirdeğini çıkarıp çatalla ezin, içine 2 bıldırcın yumurtası kırın. 1 yemek kaşığı zeytinyağı ve 1 tatlı kaşığı elma sirkesini ekleyin. Karışımı saçlarınıza masaj yaparak sürün. Streç sarıp 2 saat bekletin ve sonra bol su ile saçlarınızı durulayın...

 

 

Ünlü bir iç çamaşırı firmasının baş mankenlerinden olan Adriana Lima hem güzelliği hemde parıldayan saçları ile adeta bir yıldız gibi! Özellikle kadınların imrenerek baktığı bir vücut ve yüz hatlarına sahip olan güzel mankenin son zamanlarda bakımlı saçlarıda fazlaca konuşuluyor! Güzel manken saçlarının sırrını hayranları ile paylaştı! Bakın simsiyah saçları nasıl her daim parlak ve gür duruyor... 

Brezilya’da yaşarken annesiyle birlikte sürekli avokadoları ezerek saç maskesi yaptıklarını ve saçlarını yıkadıktan sonra güneşte bir saat oturduklarını anlatan Adriana Lima, bunu hala arada bir yaptığını söylüyor. Ayrıca, Lima’nın annesi hala Brezilya’dan badem yağı yolluyormuş. Ünlü manken bu yağın cildi en güzel yumuşatan ürün olduğunu söylüyor.

Aynı zamanda Marc Jacobs’ın yeni parfümünün yüzü olan Lima, bu kokunun ona annesinin bahçesini hatırlattığını ve her bir parfümün onu çocukluğuna döndürdüğünü söylüyor.

Dünyaca ünlü manken, kızlarına da sık sık anneannesinden ve annesinden öğrendiği güzelliğin aslında insanın içinden geldiğini de anlatıyormuş. 

Yorumlar